Topky i Miły Pan znowu razem. Fani gwiazd disco polo są podzieleni

i

Autor: Instagram.com/najmilszypan Topky i Miły Pan znowu razem. Fani gwiazd disco polo są podzieleni

Topky i Miły Pan znowu razem. Fani gwiazd disco polo są podzieleni

2022-12-10 17:46

Paula Karpowicz, Angelika Żmijewska i Piotr Kołaczyński znów razem. Tym razem zespół Topky i Miły Pan zaśpiewali razem w polską wersję hitu Boney M. Gwiazdy disco polo zaskoczyły fanów tą premierą, niekoniecznie tylko pozytywnie.

Miły Pan i Topky mają już na koncie wspólny kawałek – „Jeden taniec, jedna noc”, który wykonują razem z zespołem Defis. Tym razem Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Piotr Kołczyński postanowili połączyć siły i nagrać imprezowy cover. Piosenka „Daddy Cool” to hit zespołu Boney M. z 1976 roku. Gwiazdy disco polo nagrały jego polską wersję.

Topky i Miły Pan znowu razem. Nowa wersja „Daddy Coll” podzieliła fanów

 Miły Pan i Topky zaskoczyli fanów tą premierą. Do sieci trafił właśnie ich wspólny kawałek. Nowa wersja „Daddy Cool”  wciąż zachęca do tańca, ale odbiega od klasycznego disco polo, a być może właśnie tego spodziewali się fani gatunku. Utwór nie ma jeszcze teledysku, można jedynie wysłuchać wersji audio. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów, dla których ten kawałek jest idealny na sylwestra. Jednak nie brakuje też krytycznych głosów.

ZOBACZ TEŻ: To najlepszy remix 2022 roku? JJ i Fortella kawałkiem „Still” rozbili bank i wygrali Best Listę VOX FM. Kto zaliczył spadek?

- Super wersja i perfekcyjna na sylwka.

- Moim zdaniem fajna nuta na imprezę.

- Takie sobie, mogli lepiej to dopracować ! posłuchać można.

- Nic fajnego poza znajomym podkładem muzycznym. Wole oryginał w wykonaniu B.M - komentują internauci.

Sonda
Podoba Ci się "Daddy Cool" w wykonaniu duetu Miły Pan i Topky?
Czy MiłyPan znów pobił Smolastego? Zobacz jak RAPUJE "Duże oczy" tylko w VOX FM