To najlepszy remix 2022 roku? JJ i Fortella kawałkiem „Still” rozbili bank i wygrali Best Listę VOX FM. Kto zaliczył spadek?

i

Autor: YouTube.com/ FortellaVEVO To najlepszy remix 2022 roku? JJ i Fortella kawałkiem „Still” rozbili bank i wygrali Best Listę VOX FM. Kto zaliczył spadek?

To najlepszy remix 2022 roku? JJ i Fortella kawałkiem „Still” rozbili bank i wygrali Best Listę VOX FM. Kto zaliczył spadek?

2022-12-09 20:03

Szwedzki duet JJ i norweska DJ-ka Fortella zawładnęli Best Listą VOX FM. Piosenka „Still (I Got Summer On My Mind) FORTELLA Remix” zwyciężyła 436 notowanie. A to oznacza, że pierwszym miejscem żegna się Blanka, która nie tylko spada z pierwszego miejsca ale i z podium. Kto awansował, a kto zaliczył spadek? Sprawdź, jak głosowali słuchacze VOX FM w tym tygodniu.

To awans z dziewiątego miejsca na pierwsze. Pulsujący house’owy kawałek “Still (I got summer on my mind)” zdobył najwięcej głosów słuchaczy VOX FM. Piosenka duetu JJ (Elin Kastlander i Joakim Benon) zremiksowana przez Fortelle jest uznawana za jeden z najlepszych remixów w 2022 roku.

Best Lista VOX FM. Najnowsze 363 notowanie. Wyniki

Kiedy jedni awansują drudzy zaliczają spadek. Tak jest w przypadku Blanki i jej kawałka „Solo”, który spada z pierwszego miejsca na dziewiąte. Zmiany także na drugiej i trzeciej pozycji. Tutaj miejscami zamieniły się Topky i Doda. Najnowszy utwór Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz pod tytułem „Czy można kochać tak” spada z drugiego na trzecie. Natomiast „Melodia ta” wskakuje z trzeciego na drugie. Z Best Listy wypadają: Flores – „Skleję nas” Andre – „Kto wie”, Camasutra – „Powiedz mi” oraz Mała Armia Janosika – „Walczymy do końca”. W propozycjach pojawiły się m.in.: Dawid Podsiadło – „To co masz Ty” oraz Meghan Trainor – „Don't I Make It Look Easy”. Pełne 436 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszający gest w najnowszym teledysku Sławomira. Tak gwiazdy upamiętniły zmarłego kolegę

Sonda
Podoba Ci się kawałek JJ - Still (I Got Summer On My Mind) [FORTELLA 2022 Remix]?
O Choinka VOX FM! Magda rozpakowuje swój prezent