Wzruszający gest w najnowszym teledysku Sławomira. Tak gwiazdy upamiętniły zmarłego kolegę

i

Autor: YouTube.com/ SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo Wzruszający gest w najnowszym teledysku Sławomira. Tak gwiazdy upamiętniły zmarłego kolegę

Wzruszający gest w najnowszym teledysku Sławomira. Tak gwiazdy upamiętniły zmarłego kolegę

2022-12-07 10:38

Kajra i Sławomir zaprezentowali klip do piosenki „Uszyci na miarę”. W teledysku nie brakuje odważnych scen i humoru z którego słynie gwiazda rock polo. Jednak tą nowością gwiazdy pożegnały także zmarłego w sierpniu prezentera, konferansjera i dziennikarza – Piotra Balickiego. „Podobno nie ma ludzi niezastąpionych... Ty jesteś wyjątkiem” – napisali Kajra i Sławmoir.

Sławomir i Kajra pokazali najnowszy teledysk do swojej piosenki „Uszyci na miarę”. Pełen humoru klip i piosenka, którą fani znają z koncertów i płyty „The Best Of Sławomir” natychmiast skradła serca internautów. W klipie zachwyca Kajra w zmysłowej bieliźnie. Na wideo jest także Sławomir oraz popularny trener Quczaj. Jednak największe emocje wzbudza obecność Piotra Balickiego. Dziennikarz, prezenter i konferansjer zmarł w sierpniu 2022 roku.

- Jesteście uszyci idealnie ale ciężko jest Piotra oglądać – napisał na Instagramie choreograf „Tańca z Gwiazdami”, Krzysztof B. Hulboj.

- Ciężko….Ale jego radość podczas zdjęć była tak piękna i magiczna, że szkoda było nie oddać tego światu… - odpowiedziała Kajra.

Wzruszający gest w najnowszym teledysku Sławomira. Tak gwiazdy upamiętniły zmarłego kolegę

Piotr Balicki był związany ze stacją TVN, widzowie zapamiętali go z programu „Mali Giganci". Prezenter zmarł w wieku 38 lat po kilkumiesięcznej walce z czerniakiem. Mężczyzna przyjaźnił się z Kajrą i Sławomirem. Na końcu teledysku do piosenki „Uszyci na miarę”, w którym wystąpił pojawiła się plansza z napisem „Podobno nie ma ludzi niezastąpionych... Ty jesteś wyjątkiem”, a pod klipem, wśród podziękowań dla przyjaciół w tym dla „Piotra Balickiego, który wniósł na plan całe serce i te chwile zostaną z nami na zawsze.

Paweł Jasionowski to człowiek z innej planety? Tak twierdzą fani po premierze nowości zespołu Masters

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM