Paweł Jasionowski to człowiek z innej planety? Tak twierdzą fani po premierze nowości zespołu Masters

2022-12-04 15:05 AM.
Paweł Jasionowski to człowiek z innej planety? Tak twierdza fani po premierze nowości zespołu Masters
Autor: YouTube.com/ MASTERS Paweł Jasionowski to człowiek z innej planety? Tak twierdza fani po premierze nowości zespołu Masters

Paweł Jasionowski znany fanom disco polo jako Matsers znów zaskoczył. Jego najnowsza piosenka pod tytułem „Nie dam Ci odejść” sprawiła, że internauci nie mogą wyjść z podziwu dla talentu wokalisty. Niektórzy piszą wprost - „Masters to człowiek z innej planety, czego się nie dotknie zamienia w przebój”.

Najnowsza piosenka zespołu Master miała radiową premierę w VOX FM 29 listopada. Teraz kawałek pod tytułem „Nie dam Ci odejść” trafił do sieci. Teledysk utrzymany w wakacyjnym klimacie oraz muzyka charakterystyczna dla Pawła Jasionowskiego sprawiły, że fani nie mogą przestać słuchać. Doceniają dance z odrobiną disco polo a także słowa piosenki, które wpadają w ucho a przy okazji, dla wielu internautów, są bardzo życiowe.

ZOBACZ TEŻ: Kajra w zmysłowej bieliźnie wygląda jak milion dolarów. Do sieci trafiło nagranie, w którym żona Sławomira rozpala zmysły, a gwiazdor rock polo dostaje kubeł zimnej wody

- Pozytywnie zaskoczyłeś! Kolejna propozycja, której słucha się wybornie :) Lecisz po miliony brachu!

- Masters to człowiek z innej planety, czego się nie dotknie zamienia w przebój, piękny to utwór znów inny gatunkowo od poprzednich nagrań, teledysk kolorowy, jak zawsze trzyma najwyższy poziom.

- Piękna nuta jak zawsze wpada w ucho. Uwielbiam słuchać jego utworów. Bosko trzymaj tak dalej - komentują internauci.

Muzykę do piosenki „Nie dam Ci odejść” napisał Paweł Jasionowski, słowa – Michał Hanczak.Za teledysk odpowiada Patryk Rydzewski.

Pierwsza zmiana show: Masters_2
Nasi Partnerzy polecają