Paweł Jasionowski to człowiek z innej planety? Tak twierdza fani po premierze nowości zespołu Masters

i

Autor: YouTube.com/ MASTERS Paweł Jasionowski to człowiek z innej planety? Tak twierdza fani po premierze nowości zespołu Masters

Paweł Jasionowski to człowiek z innej planety? Tak twierdzą fani po premierze nowości zespołu Masters

2022-12-04 15:05

Paweł Jasionowski znany fanom disco polo jako Matsers znów zaskoczył. Jego najnowsza piosenka pod tytułem „Nie dam Ci odejść” sprawiła, że internauci nie mogą wyjść z podziwu dla talentu wokalisty. Niektórzy piszą wprost - „Masters to człowiek z innej planety, czego się nie dotknie zamienia w przebój”.

Najnowsza piosenka zespołu Master miała radiową premierę w VOX FM 29 listopada. Teraz kawałek pod tytułem „Nie dam Ci odejść” trafił do sieci. Teledysk utrzymany w wakacyjnym klimacie oraz muzyka charakterystyczna dla Pawła Jasionowskiego sprawiły, że fani nie mogą przestać słuchać. Doceniają dance z odrobiną disco polo a także słowa piosenki, które wpadają w ucho a przy okazji, dla wielu internautów, są bardzo życiowe.

ZOBACZ TEŻ: Kajra w zmysłowej bieliźnie wygląda jak milion dolarów. Do sieci trafiło nagranie, w którym żona Sławomira rozpala zmysły, a gwiazdor rock polo dostaje kubeł zimnej wody

- Pozytywnie zaskoczyłeś! Kolejna propozycja, której słucha się wybornie :) Lecisz po miliony brachu!

- Masters to człowiek z innej planety, czego się nie dotknie zamienia w przebój, piękny to utwór znów inny gatunkowo od poprzednich nagrań, teledysk kolorowy, jak zawsze trzyma najwyższy poziom.

- Piękna nuta jak zawsze wpada w ucho. Uwielbiam słuchać jego utworów. Bosko trzymaj tak dalej - komentują internauci.

Muzykę do piosenki „Nie dam Ci odejść” napisał Paweł Jasionowski, słowa – Michał Hanczak.Za teledysk odpowiada Patryk Rydzewski.

Pierwsza zmiana show: Masters_2