Konrad Wójcik

i

Autor: Konrad Wójcik /mat. prasowe Zespół E-MAILL w VOX FM! Konrad Wójcik będzie gościem Przemka Sasowskiego

Zespół E-MAILL w VOX FM! Konrad Wójcik będzie gościem Przemka Sasowskiego

2022-02-16 15:22

To może być bardzo ekscytujące spotkanie! Człowiek wielu talentów, jedna druga formacji E-maill - Konrad Wójcik - odwiedzi studio VOX FM! Oprócz muzyki, Konrad ma też drugą miłość - tatuaże. O wszystkim co mu w sercu gra opowie Przemkowi Sasowskiemu w programie "W Samą Porę". Kiedy? Sprawdźcie!

Fani formacji E-MAILL z pewnością będą usatysfakcjonowani! Szykuje się spotkanie z ich idolem, połową zespołu - Konradem Wójcikiem! Już niebawem gwiazdor odwiedzi studio VOX FM! Artysta, znany m.in. z utworu "Zakochałem się", porozmawia z Przemkiem Sasowskim w programie "W Samą Porę". Choć kojarzony jest głównie z muzyką, ma także swoją drugą twarz. Konrad Wójcik to człowiek wielu talentów i niewielu z nas wie, że profesjonalnie zajmuje się tatuażem. O wszystkim co mu w duszy gra opowie już w czwartek, 17.02.2022 roku po godzinie 20:00 tylko w VOX FM!

Konrad wojcik vox fm

Kim jest Konrad Wójcik z formacji E-MAILL?

Konrad Wójcik to jedna druga formacji E-MAILL. Zespół E-Maill powstał na początku 2013 roku w Warszawie. Założyli go Klaudiusz Danowski - Claudio i Grzesiek Winiarski - Gino. W lipcu 2017 roku do zespołu dołączył Konrad Wójcik. Zespół E-MAILL gra muzykę, łączącą disco polo i dance. Sukces przyniósł im utwór pt: "Fiesta Latina" i "Ciebie Chcę". Wielu słuchaczy radia VOX FM może grupę E-MAILL kojarzyć z przebojem "Zakochałem się", który swego czasu okupował sam szczyt Best Listy. Klip do utworu do obejrzenia poniżej:

Konrad Wójcik /mat. prasowe

i

Autor: Konrad Wójcik /mat. prasowe Zespół E-MAILL w VOX FM! Konrad Wójcik będzie gościem Przemka Sasowskiego