Zespół Playboys opuszcza Polskę. Jest już nawet piosenka z nazwą miasta w USA

i

Autor: Instagram.com/kubaplayboys Zespół Playboys opuszcza Polskę. Jest już nawet piosenka z nazwą miasta w USA

Zespół Playboys napisał piosenkę o Miami i wyjeżdża z Polski. Na zawsze?

2022-03-22 20:38

Uwielbiana formacja disco polo postanowiła opuścić Polskę. Grupa Playboys na cel podróży wybrała słoneczną Florydę. Jak przekazał nam lider formacji Kuba Urbański powstała już nawet piosenka z nazwą miasta w którym zatrzyma się zespół. Trwają też poszukiwania modelki, która wystąpi w teledysku.

Zespół Playboys na scenie polskiej muzyki tanecznej osiągnął wszystko – tłumy na koncertach, platynowe płyty i piosenki na szczytach list przebojów. Teraz przyszedł czas na podbój USA. Playboys pod koniec marca br. ruszają na Florydę a dokładniej do Miami. Spokojnie nie na zawsze, a na turnee  po USA oraz pracę nad nowym teledyskiem.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny idzie na rekord! Nagrał kilka piosenek w dwie godziny. Co z jakością? [WIDEO]

Dostaliśmy zaproszenie na koncerty, a że napisaliśmy przez przypadek nową piosenkę, w której jest mowa m.in. o Miami to nakręcimy też teledysk – powiedział w rozmowie z voxfm.pl lider zespołu – Kuba Urbański

Zespół Playboys wyrusza za Ocean pod koniec marca. W Miami nakręci teledysk w dnach 31 marca - 6 kwietnia. Grupa szuka chętnych do wystąpienia w klipie. Chodzi o oczywiście o modelkę lub modela ze słonecznej Florydy. Koncerty dla Polonii zagrają 2, 8 i 9 kwietnia. To będzie pracowity czas. Zespół Playboys zagra dwa koncerty dziennie m.in. w Chicago, New Britain, New Jersey i Nowym Jorku.

QUIZ. Sprawdź co wiesz, na temat boysbandów z lat 90'. Niektóre pytania mogą cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 12
Pierwszym singlem zespołu Backstreet Boys była piosenka:
Defis „Kolorowe sny”