ZŁO. Zbrodnia. Łowca. Ofiara.

i

Autor: VOX FM Podcast Marty Kiermasz powraca na antenę VOX FM

ZŁO powraca po wakacjach na antenę VOX FM. Kiedy premiera nowych odcinków podcastu Marty Kiermasz?

2022-09-08 15:45

Przenosi nas w mroczny świat morderców i zbrodniarzy próbując wyjaśnić logikę ich skomplikowanych umysłów. W pierwszym sezonie mogliście usłyszeć 30 historii - niektóre z nich były szokujące, inne skomplikowane, a jeszcze inne przerażające. Co czeka nas w drugim sezonie? Jedno jest pewne - napięcie na pewno nie opadnie!

ZŁO. Zbrodnia. Łowca. Ofiara. nowe odcinki

Zajrzeć w umysły największych zbrodniarzy i zrozumieć, skąd bierze się zło, które popycha ich do wstrząsających morderstw. Choć na ten temat powstało już wiele badań, książek, filmów i podcastów, ludzka psychika nadal pozostaje ogromną tajemnicą, i gdy wydaje nam się, że niewiele jest już nas w stanie zaskoczyć, wtedy z ciemności wyłaniają się kolejne potwory, które tę teorię obalają.

Marta Kiermasz w swoim podcascie przybliża Wam historie najbardziej szokujących i wstrząsających zbrodni, zarówno tych historycznych, jak i głośnych spraw z czasów współczesnych, które mieliśmy okazję śledzić w mediach. Nowych odcinków słuchać można w radiu, w serwisach podcastowych.

Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu podcastu ZŁO. Zbrodnia. Łowca. Ofiara. już w najbliższy weekend. Słuchajcie o północy w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 września) na antenie VOX FM.

CZYTAJ TAKŻE: "ZŁO" z wakacyjną przerwą na antenie VOX FM. Posłuchaj wszystkich odcinków naszego wyjątkowego podcastu

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - Jorrgus zaprasza słuchaczy VOX FM

Rzucili wszystko i pojechali w Bieszczady! Marysia i Kamil na Wakacjach Po Polsku z VOX FM