Zmysłowa Sabina i mrok w nowym klipie Daj To Głośniej. „Jesteśmy podekscytowani”

i

Autor: Instagram.com/dajtoglosniej Zmysłowa Sabina i mrok w nowym klipie Daj To Głośniej. „Jesteśmy podekscytowani”

Zmysłowa Sabina i mrok w nowym klipie Daj To Głośniej. „Jesteśmy podekscytowani”

2021-11-30 11:13

Zespół Daj To Głośniej słynie z folkowego klimatu swoich produkcji, jednak tym razem grupa może zaskoczyć fanów. Zdjęcia z planu najnowszego teledysku są mroczne, ale bardzo seksowne. „Dawno nie byliśmy tak podekscytowani” mówią członkowie zespołu Daj To Głośniej.

To będzie szósta a zrazem ostatnia premiera w 2021 roku od zespołu Daj To Głośniej. Fani uwielbiają zespół za piosenki, które porywają do tańca. Debiutancki singiel pod tytułem „Mama ostrzegała” wciąż jest jednym z najpopularniejszych folkowych kawałków. Duża w tym zasługa charyzmatycznej wokalistki – Emilii, której talent i uroda trafia prosto w serce nie tylko męskiej części miłośników zespołu. W najnowszym teledysku oprócz Emilii zobaczymy także modelkę.

ZOBACZ TEŻ: Topky sięgają po hit sprzed lat. Jaki kawałek Ace of Base usłyszymy?

Poznajcie Sabinę, która wcieliła się w jedną z głównych ról w nadchodzącym teledysku. Klip jest już montowany, dawno nie byliśmy tak podekscytowani. Czekamy na pierwszy podgląd – informuje fanów zespół Daj To Głośniej.

Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z planu – bardzo zmysłowe i tajemnicze, znacznie odbiegające od dotychczasowego klimatu teledysków Daj To Głośniej. Czy grupa zmienia styl? Przekonamy się w grudniu.

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Quiz. Skąd się wzięły nazwy miesięcy?

Pytanie 1 z 12
"Lipiec" nazywa się tak z powodu...