Topky sięgają po hit sprzed lat. Jaki kawałek Ace of Base  usłyszymy?

i

Autor: Instagram.com/topky_official Topky sięgają po hit sprzed lat. Jaki kawałek Ace of Base usłyszymy?

Topky sięgają po hit sprzed lat. Jaki kawałek Ace of Base usłyszymy?

2021-11-29 19:49

Topky mają na swoim koncie dwa autorskie kawałki - „Szpile” oraz „Bez wad”. Niebawem do repertuaru Pauli i Angeliki dołączy kolejny utwór. Tym razem będzie to cover wielkiego hitu zespołu Ace of Base.

Na nowe kawałki od zespołu Topky fani czekają z wytęsknieniem. Tym bardziej, że Angelika i Paula w duecie działają od niedawna, więc w ich dorobku nie ma zbyt wielu utworów. Po rozstaniu z zespołem Top Girls dziewczyny wydały „Szpile" oraz „Bez wad". Teraz przymierzają się do pierwszego coveru.-  „Dziś kręcimy mini clip do coveru piosenki „All for you”  w naszym wykonaniu! Obiecałyśmy i słowa dotrzymujemy! Już niedługo cover wjeżdża na YouTube" - poinformowały fanów Topky.

ZOBACZ TEŻ: Piękni i Młodzi w świątecznym klimacie. Magda Narożna zapowiada nowy kawałek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ: Mikołajkowy generator pomysłów na prezent dla niej

Pytanie 1 z 7
Kiedy Ona ostatnio była u kosmetyczki lub fryzjera?

Topky sięgają po hit sprzed lat. Jaki kawałek Ace of Base usłyszymy?

„All for you” to hit szwedzkiej Ace of Base. Kawałek został wydany 10 września 2010 roku i był pierwszym singlem z piątego studyjnego albumu  Szwedów zatytułowanego „The Golden Ratio". Paula i Angelika z zespołu Topky planują wydać cover jeszcze w tym roku. Trwają prace nad teledyskiem. Zdjęcia były nagrywane w Muzeum Szczęścia i Iluzji - Be Happy w Warszawie, a także podczas koncertów.

Pierwsza_Zmiana_Show_odc_1_Lobuzy_Norbi_Topky