Znany uczestnik Love Island zostanie tatą! Radosną nowinę ogłosił w nietypowy sposób

i

Autor: materiały prasowe

telewizja

Znany uczestnik Love Island zostanie tatą! Radosną nowinę ogłosił w nietypowy sposób

2024-05-20 14:56

Program Love Island co sezon przynosi nam ogromne emocje. Jednak często jeszcze ciekawszym jest to, co dzieje się z uczestnikami po wyłączeniu kamer, gdy trzeba wrócić do normalnego życia. Jedni się rozstają, inni nawiązują nowe relacje, a niektórzy... zostają rodzicami! Wiadomość o tym, że będzie tatą przekazał uczestnik Love Island 8.

Love Island 8: Kuba będzie tatą!

Program Love Island co sezon dostarcza nam ogromnych wrażeń. Kilka tygodni temu zakończyliśmy Love Island 9, w którym widzowie mogli oglądać m.in. Dana, Adriana czy Zuzę i Jarka, którzy wygrali tę edycję randkowego reality show. W tym sezonie nie brakowało emocji. Jednak prawdziwi fani programu z pewnością dobrze pamiętają też Love Island 8, w którym również sporo się działo. Tę edycję wygrali Laura i Armin, co wzbudziło spory podziw u widzów. Ale nie tylko oni zapadli w pamięć, bo i Kuba Stanisławski. Często jest tak, że uczestnicy Love Island dają o sobie znać jakiś czas po zakończeniu emisji. Powody są różne - jedni ogłaszają wielkie rozstanie, inni biorą ślub, ale są i tacy, którzy dzielą się wiadomością o tym, że będą rodzicami. Tak jest właśnie w przypadku Kuby Stanisławskiego Love Island 8.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Love Island 8: Kuba Stanisławski ogłosił radosną nowinę

Kuba Stanisławski z programu Love Island 8 o tym, że będzie tatą poinformował na jego profilu na Instagramie. Zrobił to w dość nietypowy sposób. Zamieścił bowiem zdjęcie ze swoją partnerką Karoliną Godecką, na którym prezentuje ona ciążowy brzuszek. W opisie fotki czytamy: Jeszcze Cię nie widziałam, a już jesteś spełnieniem wszystkich moich marzeń.🧸 W komentarzach błyskawicznie posypały się gratulacje, choć nie brakuje i zdziwienia u niektórych osób. Nic zresztą dziwnego, bo przecież jeszcze niedawno Kuba Stanisławski występował w Love Island 8. A tu taka wiadomość! Młodym rodzicom serdecznie gratulujemy i trzymamy bardzo mocno kciuki.