nielegalna fabryka papierosów

i

Autor: fot. KPP Węgrów W nielegalnej fabryce papierosów zlikwidowano całą linię produkcyjną

Powiat węgrowski: wpadli, gdy chcieli zmienić lokalizację nielegalnej fabryki papierosów

2021-05-25 7:57

Funkcjonariusze kryminalni Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie dokonali zatrzymania trzech mężczyzn z Warszawy, odpowiedzialnych za prowadzenie nielegalnego zakładu produkującego papierosy. Działał on na terenie powiatu węgrowskiego.

Na gorącym uczynku zatrzymano trzech mężczyzn w wieku 31, 37 i 51 lat, którzy usłyszeli zarzuty nielegalnego tworzenia papierosów. Zostali zatrzymani na miejscu, kiedy próbowali sprzątać. Chcieli już zwinąć cały swój proceder i przenieść go w inną lokalizację. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny – informuje mł. asp. Monika Księżopolska, oficer prasowy węgrowskiej komendy.

Nie ustalono jeszcze, jak długo działała nielegalna fabryka, ale w ramach prowadzonych działań mundurowi obserwowali jej pracowników od pewnego czasu.

To praca operacyjna policjantów Wydziału Kryminalnego KPP w Węgrowie doprowadziła do zatrzymania tych mężczyzn i do zlikwidowania tej wytwórni papierosów – dodaje Monika Książopolska.

Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli rozmaite sprzęty, tworzące całą linię produkcyjną. Zatrzymanych mężczyzn czeka teraz sprawa w sądzie.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
Sonda
Czy kiedykolwiek dzwoniłeś pod numer alarmowy?
Źródło: Powiat węgrowski: wpadli, gdy chcieli zmienić lokalizację nielegalnej fabryki papierosów