Lato zostało oficjalnie przedłużone do końca roku - nadal trwają letnie zajęcia Zumba Fitness nad siedleckim zalewem

i

Autor: Monika Półbratek Pracownice fundacji "Le Natiga" zachęcają do letniej aktywności także jesienią i zimą. Przedłużyły lato do końca roku!

Przedłużają lato! Wciąż trwają bezpłatne zajęcia Zumba Fitness nad siedleckim zalewem [AUDIO]

2021-11-17 20:54

Udowadniają, że lato... może trwać nawet do końca grudnia! Pracownicy Fundacji Le Natiga przekonują, że letnią aktywnością można się cieszyć niezależnie od pogody za oknem. Cykl bezpłatnych zajęć zajęć Zumba Fitness nad siedleckim zalewem, który realizowali przez całe wakacje, prowadzą także jesienią i zimą.

Przedłużamy lato! Ponieważ prosili nas o to siedlczanie, uczestnicy naszych warsztatów, które były w wakacje bardzo popularne. Mamy więc nadzieję, że także i teraz chętnie Państwo ruszą, żeby się troszeczkę nacieszyć, spalić trochę tłuszczyku i rozgrzać się w tak niesprzyjającą pogodę! – mówi Aneta Czarnocka, pracownik fundacji.

Sportowo-taneczne spotkania odbywają się w każdy czwartek na terenie Cichej Stanicy nad siedleckim zalewem. Ze względu na chłodną aurę – już nie na świeżym powietrzu, tylko w sali na pierwszym piętrze budynku. Prowadzą je profesjonaliści.

Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów Zumba Fitness. Są to: Gabriele Rosastolato, Marzena Tymińska, Angelika Ponińska, Aleksander Piwko i Monika Zwolińska (…) Gwarantujemy pozytywną zabawę i wibracje, fontannę radości i uśmiech na twarzy każdego uczestnika! – przekonuje Joanna Zawadzka z fundacji Le Natiga.

Zajęcia są bezpłatne, ponieważ odbywają się w ramach projektu „Lato w Mieście z Zumbą”, który został dofinansowany ze środków rządowych Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu „Sportowe Wakacje+”. Chętnych do udziału w tanecznych warsztatach nie brakuje, ale znajdzie się miejsce dla kolejnych osób, niezależnie od ich płci i wieku.

Odstawiamy dziś ciasteczka i trenujemy biodereczka! Przyjdźcie i bawcie się razem z nami w latynoskich rytmach (…) Proste kroki, kombinacja ruchów i motywująca muzyka stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Dlatego warto skorzystać z zajęć, które są bezpłatne dla mieszkańców miasta i okolic. Serdecznie zapraszamy – zachęca Katarzyna Bogusz, pracownik fundacji.

Start zajęć o godz. 18.30, w każdy czwartek, na pierwszym piętrze budynku stanicy nad siedleckim zalewem. Będą się odbywać do końca grudnia 2021 roku. Więcej na ich temat usłyszycie w załączonym poniżej materiale dźwiękowym.

POSŁUCHAJ o bezpłatnych zajęciach Zumba Fitness, które do końca roku 2021 odbywają się nad siedleckim zalewem:
Sonda
Czy kiedykolwiek w życiu spróbowałeś(aś) treningu Zumba Fitness?
Źródło: Przedłużają lato! Wciąż trwają bezpłatne zajęcia Zumba Fitness nad siedleckim zalewem [AUDIO]