Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej „Doktorek” zaprasza na imprezę z okazji swojego 30-lecia

i

Autor: fot. SKTR "Doktorek"

Zapowiedź wydarzenia

Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej „Doktorek” działa od 30 lat! Impreza z tej okazji już 30 września

2023-09-20 14:27

Lokalny klub miłośników jazdy na dwóch kółkach świętuje w tym roku swoje 30-lecie. Z tej okazji jego członkowie zapraszają na imprezę jubileuszową, która odbędzie się pod hasłem: „Turystyka rowerowa na Mazowszu. 30 lat z Siedleckim Klubem Turystki Rowerowej DOKTOREK”. Wydarzenie, które będzie połączone z prelekcjami poświęconymi turystyce w regionie, odbędzie się w sobotę 30 września o 10.00 w auli Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach.

Na uroczystość z okazji 30-lecia Siedleckiego Klubu Turystyki Rowerowej Doktorek zapraszamy wszystkich obecnych oraz dawnych członków klubu, naszych przyjaciół, sympatyków, a także miłośników turystyki rowerowej i wszystkie osoby zainteresowane naszym wydarzeniem. Zapraszamy też tych, którzy mają ochotę poznać klub i dowiedzieć się więcej o jego działalności oraz odwiedzanych przez nas ciekawych miejscach w Siedlcach, okolicach Siedlec i na Mazowszu – mówi Monika Szafrańska, członek zarządu Klubu.

Podczas imprezy będzie można wysłuchać kilku wykładów:

  • Jarosław Głowacki opowie o historii klubu: „Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej DOKTOREK i jego początki”;
  • Anna Toczyska przybliży odwiedzane przez klubowiczów miejsca: „Zamki, dwory i pałace Mazowsza”;
  • Mirosław Chmielewski wspomni „Miejsca związane z odzyskaniem niepodległości w okolicach Siedlec”;
  • Radosław Wysocki, prezes klubu, w prelekcji „Turystyka rowerowa” opowie o wyprawach krajoznawczych z punktu widzenia cyklisty.

Uczestnicy wydarzenia będą też mogli skosztować tortu jubileuszowego i obejrzeć część artystyczną, przygotowaną specjalnie na tę okazję przez uczniów I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Rodziny w Siedlcach, przygotowaną pod kierunkiem Magdaleny Ostas.

Uroczystość jubileuszowa z okazji 30-lecia „Doktorka” odbędzie się w sobotę, 30 września, w godz. od 10.00 do 12.30 w auli Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach, przy ul. Asłanowicza 2. Na imprezę wstęp wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy proszą o zgłaszanie chęci udziału w wydarzeniu pod nr tel.: 669-545-172 (wystarczy sms z imieniem i nazwiskiem) do najbliższej niedzieli, 24 września 2023 r.

Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej „Doktorek” zaprasza na imprezę z okazji swojego 30-lecia

i

Autor: fot. SKTR "Doktorek"
Sonda
Czy lubisz jeździć rowerem?
Źródło: Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej „Doktorek” działa od 30 lat! Impreza z tej okazji już 30 września