Adam Małysz

i

Autor: AKPA Adam Małysz potwierdził doniesienia o złym stanie zdrowia

Adam Małysz walczy ze złym stanem zdrowia. Wyjawił, co jest jego przyczyną

2023-04-21 9:59

Adam Małysz nie pojawił się na finale Pucharu Świata w skokach narciarskich w Planicy. Spekulowano, że przyczyną może być jego zły stan zdrowia. Teraz potwierdził te doniesienia. Co mu dolega?

Adam Małysz nie pojawił się na finale mistrzostwo świata w Planicy, co bardzo zaniepokoiło fanów. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego długo milczał na temat swojej niedyspozycji, a spekulacjom na temat jego pogarszającego się stanu zdrowia nie było końca.  Wreszcie rozwiał wszelkie wątpliwości. Przekazał niepokojące wieści.

Eska Daje Szkołę #1 Co to jest inflacja?

Co się dzieje z Adamem Małyszem?

45-letni sportowiec, Adam Małysz, w rozmowie z "Przeglądem Sportowym Onet", wyznał, że w ostatnim czasie zmaga się ze złym stanem zdrowia, a ich przyczyną jest silny stres.

Cóż, miałem problemy zdrowotne i cały czas jestem w trakcie badań, ale nie chcę o tym mówić publicznie" - powiedział. I dodał: "Dzisiaj świat kręci się wokół nerwów i emocji. To ma wpływ na ludzi - powiedział skoczek.

Adam Małysz przyznał również, że miewa momenty zwątpienia, ale robi wszystko, aby, jak najlepiej spełniać się w roli prezesa. Zdradził również, że cały czas trwają poszukiwania najlepszego trenera dla polskich skoczkiń. Odbywają się rozmowy z kandydatami i już niebawem do wiadomości publicznej zostanie podana informacja na temat kobiecej kadry.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: W Wiśle powstaje czekoladowy Adam Małysz w nowym wydaniu

Źródło: Adam Małysz walczy ze złym stanem zdrowia. Wyjawił, co jest jego przyczyną