Fame MMA 11. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 11? I jak wygląda karta walk?

i

Autor: Instagram.com/famemmatv Fame MMA 11. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 11? I jak wygląda karta walk?

Fame MMA 11. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 11? I jak wygląda karta walk?

2021-10-02 14:38

Fame MMA już w sobotę, 2 października. Kiedy i gdzie oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 11? O której godzinie rozpoczyna się gala Fame MMA 11 i jak prezentuje się karta walk? Te pytania nurtowały fanów odkąd organizatorzy ogłosili pełną listę zawodników. Wszystko jest już jasne. Poniżej wszystkie informacje dotyczące Fame MMA 11.

Fame MMA 11 zapowiada się na jedną z najciekawszych gal w historii. Kiedy organizatorzy ogłosili pełną listę zawodników fanów disco polo najbardziej interesuje wynik starcia Miły Pan – Smolasty. Ale największe emocje wśród internautów  budzi pojedynek Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. Wiemy, o której godzinie się zmierzą. Jak prezentuje się karta walk Fame MMA 11, 2 października? Gdzie oglądać transmisję?

Gala Fame MMA 11 odbędzie 2 października. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00. Lista zawodników jest imponująca, a ich starcia będzie można obejrzeć na żywo za pośrednictwem kupionego wcześniej dostępu PPV. Karta walk Fame MMA 11 prezentuje się nieco inaczej niż początkowo zakładano. Wszystko przez problemy zdrowotne zawodników. Sylwester Wardęga doznał kontuzji uniemożliwiającej walkę w MMA. Dlatego zawalczy w formule bokserskiej z Dannym Ferrerim, który dołączył niespodziewanie do karty. Niemal w ostatniej chwili ze starcia wycofał się Boxdel (poważna kontuzja ręki). Nowym rywalem Maksyma Ziółkowskiego, w związku z kontuzją współorganizatora gali, jest Filip Zabielski. Norman Parke i Borys Mańkowski to walka wieczoru Fame MMA11. Zawodnicy zmierzą się w boksie w małych rękawicach. Ich pojedynek potrwa przez 15 minut bez przerw. To starcie odbędzie się jako ostatnie - najprawdopodobniej w okolicach północy.

ZOBACZ TEŻ: Masters w Pierwsza Zmiana Show. Zobacz drugi odcinek najbardziej nieobliczalnego programu tej jesieni! [WIDEO]

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Te hity zna każdy, ale czy znasz tytuły piosenek? Wybierz brakujące słowo. Mniej, niż 6/10 to wstyd

Pytanie 1 z 10
(Kobranocka) Kocham cię jak:

Fame MMA 11. Karta walk

 • Borys Mańkowski - Norman Parke (walka bokserska w małych rękawicach, 15 min bez przerwy),
 • Wojtek "OjWojtek" Przeździecki - Marcin Dubiel,
 • Sylwester Wardęga - Danny Ferreri - walka bokserska w rękawicach MMA,
 • Mikołaj "Mixer" Magdziarz - Piotr "Popo" Węgrzyn,
 • Maksym Ziółkowski - Filip Zabielski
 • Norbert "Smolasty" Smoliński - Piotr "Miły Pan" Kołaczyński,
 • Filip "Filipek" Marcinek - Amadeusz "Ferrari" Roślik,
 • Marcin Malczyński - Arkadiusz Tańcula,
 • Karolina "Way Of Blonde" Brzuszczyńska - Patrycja Wieja,
 • Krystian "Krycha" Wilczak - Aleksandr "Sasha" Muzheiko,
 • Piotr "Szeli" Szeliga - Krzysztof "Wujaszek Fericze" Ferens.

 Gala Fame MMA 11. Gdzie i o której godzinie oglądać?

Gala Fame MMA 11 odbędzie się w Gliwicach 2 października. Start imprezy o 20:00 i o tej godzinie będzie można oglądać także Fame MMA 11 przez Internet. Jedynym miejscem, w którym transmisja FAME MMA 11 online zostanie pokazana jest serwis famemma.tv. Dostęp do transmisji można wykupić wyłącznie poprzez stronę FAME MMA oraz przez reflinki zawodników. Transmisja ppv Fame MMA 11 kosztuje w najdroższej opcji niewiele ponad 30 zł. Najtańszy stream Fame MMA 11 live można kupić już za 24, 99 zł. W jakości 720p i 29,99 zł w jakości 1080p. 

Pierwsza_Zmiana_Show_odc_1_Lobuzy_Norbi_Topky