Fame MMA 11. Miły Pan wygrał ze Smolastym i zapowiada kolejną walkę

i

Autor: Instargram.com/najmilszypan Fame MMA 11. Miły Pan wygrał ze Smolastym i zapowiada kolejną walkę

Fame MMA 11. Miły Pan wygrał ze Smolastym i zapowiada kolejną walkę

2021-10-04 10:39

Gala fame MMA 11 przeszła już do historii. Ci, którzy czekali na walkę Miły Pan vs Smolasty mogą czuć pewien niedosyt. Starcie trwało niecałą minutę. Wygrał Piotr Kołaczyński czyli Miły Pan. Autor hitu „Królowa” zapowiada, że wróci do oktagonu.

Gala fame MMA 11 w Gliwicach budziła mnóstwo emocji, zarówno wśród fanów sportów walki, jak i samych zawodników. Gwiazdy, które kojarzymy ze sceny muzycznej tym razem starły się w oktagonie. Miłośnicy disco polo i rapu najbardziej czekali na walkę: Norbert Smolasty Smoliński - Piotr Miły Pan Kołaczyński. Wszystko rozstrzygnęło się już w pierwszej rundzie. Po 48 sekundach kilku ciosów w powietrze i niewielu celnych Smolasty upadł i przez kontuzję kolana nie był wstanie kontynuować walki. Wygrał Miły Pan. Wokalista disco polo na swoim Instagramie życzy przeciwnikowi dużo zdrowia. Wyraził też nadzieję, że niebawem znów spotkają się w oktagonie.

ZOBACZ TEŻ: Masters w Pierwsza Zmiana Show. Zobacz drugi odcinek najbardziej nieobliczalnego programu tej jesieni! [WIDEO]

ROZTAŃCZONY_PGE_NARODOWY

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”