Fame MMA 16 - KIEDY i GDZIE? O której godzinie Fame MMA 16? [DATA, MIEJSCE, GODZINA]

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 16 - KIEDY i GDZIE? O której godzinie Fame MMA 16? [DATA, MIEJSCE, GODZINA]

Fame MMA 16 - KIEDY i GDZIE? O której godzinie Fame MMA 16? [DATA, MIEJSCE, GODZINA]

2022-11-05 15:21

Fame MMA 16 online i w TV obejrzą kibice, którzy doskonale wiedzą, jak duże emocje ich czekają. W trakcie gali zobaczymy aż dziesięć elektryzujących starć pomiędzy topowymi influencerami, którzy swoimi zasięgami w mediach biją rekordy. Do klatki wejdzie między innymi Marcin Dubiel, Robert Pasut, czy debiutant, jeśli chodzi o świat freak-fightów, Patryk Bandura Bandurski.

Spis treści

  1. Fame MMA 16 - kiedy jest? [DATA]
  2. Fame MMA 16 - gdzie? [MIEJSCE]
  3. Fame MMA 16 - o której? [GODZINA]

Fame MMA 16 - kiedy i gdzie? Zastanawiacie się, o której godzinie Fame MMA 16? Data, miejsce i godzina to trzy podstawowe informacje. Aczkolwiek niektórzy uważają, że to właśnie karta walk Fame MMA 16 jest najważniejsza. Argumentują, że to właśnie ona decyduje o tym, czy bilety zostaną wyprzedane i czy kupić licencję PPV. Gala Fame MMA 16 na żywo będzie obfitować w ogromne emocje, a wszystko właśnie za sprawą zaskakujących zestawień. Organizatorzy zdecydowali się na wpuszczenie do okrągłej klatki Roberta Pasuta i Jacka Murańskiego. Gdybyśmy mieli ustalić ranking najbardziej elektryzujących pojedynków w 2022, to ten zdecydowanie znalazł by się bardzo wysoko.

Fame MMA 16 - kiedy jest? [DATA]

Organizatorzy zawsze dużo wcześniej ogłaszają datę gali. To, kiedy jest Fame MMA 16 ujawnili już na początku roku publikując pełną rozpiskę z planami na 2022. Wtedy już dowiedzieliśmy się, że szesnasta edycja gali z cyklu Fame odbędzie się 5 listopada 2022. 

Kolejność walk Fame MMA 16 - kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]

Skolim - Jest Weekend w VOX FM

Fame MMA 16 - gdzie? [MIEJSCE]

Miejsce Fame MMA 16 jest kibicom freak-fightów doskonale znane. Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron, wraz z pozostałymi włodarzami, wynajęli Arenę Gliwice. To tu odbyła się pierwsza gala Fame MMA w 2022 i tu odbędzie się ostatnia gala tej federacji w tym roku. Bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Fame MMA 16 - o której? [GODZINA]

Godzina Fame MMA 16 jest idealna, by spędzić wieczór pełny emocji. Gala oficjalnie rozpocznie się o godzinie 20:00. Wcześniej jednak zaplanowano studio, w którym DeejayPallaside będzie przepytywał swoich gości. Początek w okolicach 19:20.

Sonda
Kto z dwójki Wardęga - Murański powinien zostać w FAME MMA?