Karta walk Fame MMA 20 - kto walczy 10.02.2024? Jakie walki na Fame MMA 20?

i

Autor: FAME MMA Karta walk Fame MMA 20 - kto walczy 10.02.2024? Jakie walki na Fame MMA 20?

WSZYSTKIE ZESTAWIENIA

Karta walk Fame MMA 20 - kto walczy 10.02.2024? JAKIE WALKI na Fame MMA 20?

2024-02-10 15:27

FAME MMA 20 karta walk - kto walczy 10 lutego 2024? Jakie są walki na Fame MMA 20 na żywo? Kilkanaście pojedynków zaplanowali organizatorzy popularnej federacji i będzie to bardzo długi, a zarazem elektryzujący wieczór! Patrząc na to, jak wygląda karta walk Fame MMA 20 nie dziwimy się, że bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie. Oprócz standardowych, mocnych zestawień, będziemy też świadkami pierwszego turnieju Fame MMA!

Spis treści

 1. Karta walk Fame MMA 20 - kto walczy 10.02.2024?

Karta walk Fame MMA 20 - kto walczy 10.02.2024? Zastanawiacie się, jakie walki na Fame MMA 20 na żywo rozgrzeją publiczność i widzów przed ekranami? Początkowo jednym z głównych bohaterów miał być Tomek Adamek. Góral podpisał kontrakt z freak-fightową federacją, po czym został wypożyczony do sportowej organizacji KSW. Powróci przy okazji kolejnych gal, a tymczasem emocji dostarczą kibicom inne elektryzujące starcia. Komplet widzów na trybunach hali w Krakowie zobaczy walkę Marty Murcix Błoch z Pauliną Kozłowską. Byłe członkinie projektu Dom Ekipy, pod którym podpisuje się Friz, spotkają się w okrągłej klatce i będzie to początek ich przygody ze sportami walki. Fame MMA 20 karta walk robi furorę również za sprawą starcia Natana Marconia z Piotrem Szeligą. Zaskoczeniem natomiast okazało się zestawienie ze sobą Marcina Majkuta z Dariuszem Kaźmierczukiem. Ten pierwszy może pochwalić się siłą, precyzją i wytrzymałością na otrzymywane ciosy. Daro Lew natomiast ma dużą siłę, ale z wytrzymałością i koordynacją w klatce jest u niego dużo gorzej. Być może jednak będziemy świadkami ogromnego zaskoczenia!

F2F FAME MMA

Karta walk Fame MMA 20 - kto walczy 10.02.2024?

Karta walk Fame MMA 20 zawiera mnóstwo mocnych zestawień i prawdopodobnie jest to najlepsza karta w całej, freak-fightowej historii. Na dwudziestej gali miał zawalczyć Alan Kwieciński, jednak ten doznał kontuzji. W jego miejsce wskakuje Norman Parke i to on jest nowym rywalem Michała Pasternaka. W co-main evencie zobaczymy powracającego do klatki Michała Barona. Boxdel zawalczy z również powracającym do Fame MMA zawodnikiem, Kasjuszem Życińskim. Starcie odbędzie się w formule K-1.

Baraże Euro 2024 - kiedy i z kim zagra Polska? Czy Polska zagra na Euro 2024?

W formule K-1 odbędzie się również pierwszy w historii turniej Fame MMA. Ośmiu zawodników zostanie rozlosowanych w pary turniejowe, które utworzą cztery walki w pierwszej turze. Przegrany odpada, zwycięzcy walczy z wygranym drugiej pary. Następnie dotrzemy do wielkiego finału turnieju i jednocześnie głównej walki Fame MMA. Zawodnicy mają do przetrwania trzy pojedynki. Pierwsze i drugie spotkanie to 1 runda trwająca 5 minut, a finał potrwa 3 rundy po 3 minuty! Zwycięzca walki wieczoru otrzyma 1,5 mln złotych, a osoba z drugiego miejsca 500 tysięcy złotych.

Jakie walki Fame MMA 20? Karta walk

 • Finał turnieju: walka finałowa o 1,5 miliona i dodatkowe 500 tysięcy złotych - Amadeusz Ferrari Roślik, Adrian Polak Polański, Krystian Krycha Wilczak, Dawid Malczyński, Josef Bratan, Filip Filipek Marcinek, Maksymilian Wiewiór Wiewiórka, Arkadiusz Tańcula
 • Michał Boxdel Baron - Kasjusz Don Kasjo Życiński: co-main event
 • Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk - Marcin Xayoo Majkut
 • Turniej - półfinał 2
 • Turniej - półfinał 1
 • Jakub Kosecki - Łukasz Tuszol Tuszyński
 • Norman Parke - Michał Wampir Pasternak
 • Turniej - walka 4
 • Turniej - walka 3
 • Turniej - walka 2
 • Turniej - walka 1
 • Natan Marcoń - Piotr Szeliga
 • Marta Murcix Błoch - Paulina Kozłowska
 • Tomek Olejnik - Wiktor Wronek Wronka
Listen on Spreaker.