Fiorentina - Lech Poznań: GDZIE TRANSMISJA? Gdzie oglądać mecz Fiorentina Lech za darmo?

i

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS Fiorentina - Lech Poznań: GDZIE TRANSMISJA? Gdzie oglądać mecz Fiorentina Lech za darmo?

Fiorentina - Lech Poznań: GDZIE TRANSMISJA? Gdzie oglądać mecz Fiorentina Lech za darmo?

2023-04-20 11:12

Fiorentina - Lech Poznań 20 kwietnia 2023: gdzie oglądać na żywo? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o stream Fiorentina vs Lech za darmo? Kibice, którzy wierzą, że Kolejorzowi uda się odrobić trzybramkową stratę z uwagą chcą śledzić ten pojedynek. Rozgrywany jest on w ramach ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. Drużyna ze stolicy Wielkopolski ma o tyle trudne zadanie, że gra na wyjeździe, a dodatkowo ich rywal nie przegrał żadnego spotkania od 12 lutego.

Spis treści

  1. Fiorentina - Lech Poznań: GDZIE TRANSMISJA?
  2. Fiorentina - Lech Poznań: stream za darmo
  3. Fiorentina - Lech Poznań: o której godzinie?

Fiorentina - Lech Poznańgdzie transmisja? Zastanawiacie się, gdzie oglądać mecz Fiorentina Lech za darmo? Garść najważniejszych szczegółów przyda się na pewno tym, którzy z uznaniem patrzą na dokonania Kolejorza. Dla Lecha będzie to już dwudziesty mecz w europejskich pucharach w tym sezonie. Pierwszy odbył się 5 lipca, a Poznaniacy walczyli z azerskim Karabachem Agdam, w ramach pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Już samo dojście do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy jest ogromnym osiągnięciem. Sam trener drużyny z Wielkopolski, czyli John van den Brom myśli pozytywnie przed rewanżem, ale wymaga od swojego zespołu przede wszystkim lepszej gry niż na własnym stadionie. Ważne jest to, że Poznaniacy zagrają w niemal najsilniejszym składzie. Zabraknie Bartosza Salomona, a pod znakiem zapytania stoi występ Jespera Karlstroema. Do drużyny po przerwie spowodowanej kartkami wraca Murawski.

Kiedy jest Fame MMA 18? Jakie walki na Fame MMA 18? [DATA, KARTA WALK]

Fiorentina - Lech Poznań: GDZIE TRANSMISJA?

Transmisja meczu Fiorentina - Lech Poznań 20.04.2023 w internecie będzie dostępna. Jednak nie dla wszystkich. Ćwierćfinał LKE 2023 możecie oglądać wyłącznie na platformie Viaplay, która jest płatna. Za jednorazowy dostęp trzeba zapłacić 34 złote. Ratunkiem może okazać się transmisja Fiorentina Lech Poznań na żywo na zagranicznych kanałach, takich jak BT Sport 3, Movistar+, Sky Sport Uno, czy Bein Sports Connect. A co z transmisją telewizyjną? W Polsce mecz Fiorentina vs Lech Poznań w TV na żywo nie będzie pokazany. 

Fiorentina - Lech Poznań: stream za darmo

Mecz Fiorentina - Lech Poznań online obejrzą ci, którym nie są obojętne losy drużyny ze stolicy Wielkopolski. Nie mamy jednak dla Was dobrych informacji, bo transmisja np. na stronie internetowej Telewizji Polskiej nie będzie pokazana. Właścicielem praw do pokazywania tego starcia jest wyłącznie Viaplay.

Fiorentina - Lech Poznań: o której godzinie?

O której godzinie Fiorentina - Lech Poznań 20.04.2023? Jeśli myślicie, że hitowy, rewanżowy pojedynek w ramach ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy rozpocznie się o 21:00, to jesteście w błędzie. Na tę godzinę zaplanowano mecze Ligi Europy, czyli wyższej w klasie rozgrywek. Mecz Lech Fiorentina na żywo rozpocznie się natomiast punktualnie o 18:45.  Zwycięzca tego dwumeczu w półfinale Ligi Konferencji zmierzy się z wygranym z pary OGC Nice - FC Basel.

Fame MMA 18 - KARTA WALK, KOLEJNOŚĆ i ZAWODNICY. Jakie walki na Fame MMA 20.05.2023?

VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.