IKEA Szczecin - kiedy otwarcie?

i

Autor: materiały prasowe IKEA Szczecin - kiedy otwarcie?

IKEA Szczecin - kiedy otwarcie sklepu? Nareszcie poznaliśmy oficjalny termin!

2021-05-28 10:11

Od wielu tygodniu sklep IKEA w Szczecinie był już gotowy i czekał na otwarcie. Termin był wielokrotnie przekładany, ale biuro prasowe sieci wreszcie oficjalnie podało datę otwarcia sklepu!

IKEA Szczecin - kiedy otwarcie sklepu? Sklep IKEA w Szczecinie jest dwunastym sklepem szwedzkiej sieci w Polsce, pierwszym w północno-zachodniej części kraju i jednocześnie ostatnim taki dużym obiekt. Jak informują przedstawiciele sieci, IKEA nie planuje na razie budowy kolejnych wielkopowierzchniowych marketów, gdyż skupia się obecnie na nowych formatach sprzedaży.

IKEA Szczecin - data otwarcia

Wszyscy długo czekaliśmy na ten moment, ale wreszcie możemy Was oficjalnie poinformować - tak, od 31 maja 2021 r. jesteśmy otwarci! Bardzo się cieszymy, że możemy gościć w Szczecinie - mieście, z którym łączy nas naprawdę dużo” - poinformowało w piątek biuro prasowe sieci. Jak podkreślono, motywem przewodnim kampanii marketingowej będzie „otwartość na ludzi i planetę”.

IKEA Szczecin - godziny otwarcia

Sklep, restauracja IKEA, sklepik szwedzki, punkt odbioru zamówień oraz bistro będą czynne od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe w godzinach 10-21.

IKEA Szczecin - jak dojechać?

Sklep IKEA Szczecin zlokalizowany jest u zbiegu ulic Mieszka I i Białowieskiej. Wkrótce w tym rejonie ma się rozpocząć przebudowa układu komunikacyjnego. Będą dotyczyć skrzyżowań ul. Mieszka I z ulicami Milczańską, Białowieską oraz Wierzbową i będą realizowane przez szwedzką firmę.

Sonda
Czy niedziele handlowe powinny wrócić?
ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
Źródło: IKEA Szczecin - kiedy otwarcie sklepu? Nareszcie poznaliśmy oficjalny termin!