Jaka pogoda na Pomorzu Zachodnim w piątek, 21 maja

i

Autor: archiwum Jaka pogoda na Pomorzu Zachodnim w piątek, 21 maja

POGODA: Szczecin, Koszalin i Szczecinek. Jaka pogoda na Pomorzu Zachodnim w piątek, 21 maja?

2021-05-21 5:03

Prognoza pogody: Szczecin, Koszalin i Szczecinek. Jaka będzie pogoda w Szczecinie, Koszalinie i Szczecinku w piątek, 21 maja? Czy czekają nas opady deszczu, czy piękny, słoneczny dzień? Jaka będzie temperatura w ciągu dnia i w nocy? Czy nad woj. zachodniopomorskim przejdą burze? Sprawdź już teraz i nie daj się zaskoczyć pogodzie! Prognoza pogody dla Szczecina, Koszalina i Szczecinka na piątek.

Prognoza pogody: Szczecin, Koszalin i Szczecinek 21 maja

W tym roku maj jest miesiącem, który dał nam posmakować różnych rodzajów aury. Podczas swoich pierwszych dni przywitał nas deszczem i niskimi temperaturami, zaś tydzień później uraczył nas już ciepłem i dużą ilością słońca. Jak będą wyglądać kolejne dni? Czy nadejdzie ochłodzenie? A może letnia pogoda zostanie z nami na dłużej? Sprawdzamy najnowszą prognozę pogody. Przeanalizowaliśmy przewidywania synoptyków: dowiedz się, jaka będzie dziś pogoda - zobacz, jakie są ich prognozy.

Prognoza pogody: zachodniopomorskie. 18 maja 2021 r.

Zachmurzenie i deszcz możliwe są w piątkowe popołudnie. Poranek oraz wieczór zapowiadają się pogodnie. Maksymalna prognozowana temperatura to 19 stopni Celsjusza. Znów będzie mocniej wiało, ale do tego zdążyliśmy się już w tym miesiącu przyzwyczaić. 

Słońce wzejdzie o godz. 4:52. Zachód słońca o 21:05.

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
PRZEPIS NA LODY EKIPY WERSJA FIT | ESKA XD - Fit vlog #22
Źródło: POGODA: Szczecin, Koszalin i Szczecinek. Jaka pogoda na Pomorzu Zachodnim w piątek, 21 maja?