W środę może popadać, ale nie zabraknie też słońca

i

Autor: archiwum

POGODA: Szczecin, Koszalin i Szczecinek. Jaka pogoda na Pomorzu Zachodnim w środę, 19 maja?

2021-05-19 5:00

Prognoza pogody: Szczecin, Koszalin i Szczecinek. Jaka będzie pogoda w Szczecinie, Koszalinie i Szczecinku w środę, 19 maja? Czy czekają nas opady deszczu, czy piękny, słoneczny dzień? Jaka będzie temperatura w ciągu dnia i w nocy? Czy nad woj. zachodniopomorskim przejdą burze? Sprawdź już teraz i nie daj się zaskoczyć pogodzie! Prognoza pogody dla Szczecina, Koszalina i Szczecinka na środę.

Prognoza pogody: Szczecin, Koszalin i Szczecinek 19 maja

W tym roku maj jest miesiącem, który dał nam posmakować różnych rodzajów aury. Podczas swoich pierwszych dni przywitał nas deszczem i niskimi temperaturami, zaś tydzień później uraczył nas już ciepłem i dużą ilością słońca. Jak będą wyglądać kolejne dni? Czy nadejdzie ochłodzenie? A może letnia pogoda zostanie z nami na dłużej? Sprawdzamy najnowszą prognozę pogody. Przeanalizowaliśmy przewidywania synoptyków: dowiedz się, jaka będzie dziś pogoda - zobacz, jakie są ich prognozy.

Prognoza pogody: zachodniopomorskie. 19 maja 2021 r.

Jak zapowiadają meteorolodzy, w środę 19 maja maksymalna prognozowana temperatura to 15 stopni Celsjusza. Warto zabrać ze sobą parasolkę, bo zwłaszcza ok. godz. 14 spodziewane są opady deszczu. Nadal odczuwalne będą podmuchy wiatru. W ciągu dnia słońce na pewno wyjrzy zza chmur. 

Słońce wzejdzie o godz. 4:55. Zachód słońca o 21:02.

Raport z anteny 18.05, godz.10
Źródło: POGODA: Szczecin, Koszalin i Szczecinek. Jaka pogoda na Pomorzu Zachodnim w środę, 19 maja?