Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

i

Autor: Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

Szczeciński Klub Rowerowy "Gryfus" z ambitnymi planami na nowy rok

2021-01-05 12:22

Lista wypraw miłośników jednośladów ze Szczecina jest naprawdę długa. Pytanie czy obecna sytuacja epidemiczna w kraju pozwoli na ich przeprowadzenie?

Mimo wszystko kolarze spod znaku "Gryfa" w tym roku planują podbić kilka naprawdę bardzo ciekawych miejsc. Już na początku kwietnia miałaby się odbyć wyprawa na Majorkę, czyli do prawdziwego rowerowego raju. Z kolei pod koniec kwietnia cykliści pokonaliby trasę kaszubskiej marszruty. W planach są wyjazdy do Holandii, na Bornholm czy Rugię. Nie zabraknie rodzinnych rajdów rowerowych i jubileuszowego, bo 10. objazdu Zalewu Szczecińskiego. W wakacje ma odbyć się wyprawa trasą R10 pod namioty, a po wakacjach kolejny ultramaraton Gryfusa. Zakończenie sezonu zaplanowane jest z kolei na koniec października.

Warto przypomnieć, że szczecińscy cykliści już w tym roku mają za sobą pierwszą wyprawę na rowerach. W Nowy Rok w pięcioosbowych grupach wybrali się tradycyjnie nad jezioro Świdwie.Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!

Flagową wyprawą klubu jak co roku będzie objazd Zalewu Szczecińskiego - mówi Paweł Malinowski prezes "Gryfusa"
PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Źródło: Szczeciński Klub Rowerowy "Gryfus" z ambitnymi planami na nowy rok