Ze Szczecina polecimy do Rijeki

i

Autor: Pixabay.com (zdjęcie ilustracyjne) Ze Szczecina polecimy do Rijeki

Ze Szczecina do Chorwacji samolotem na wakacje. Wraca popularne połączenie lotnicze!

2021-05-28 15:22

Port lotniczy Szczecin-Goleniów przywraca kolejne połączenia. Od 3 lipca polecimy bezpośrednio do chorwackiej Rijeki.

Z lotów skorzystamy raz w tygodniu - w soboty. Samoloty na południe Europy będą startowały o 9 rano, a z powrotem na podszczecińskim lotnisku wylądujemy o 20. Czas podróży ze Szczecina do Rijeki potrwa 2 godziny.

- Ogłoszenie połączenia lotniczego do chorwackiej Rijeki, z jednej strony doskonale wpisuje się w rozwój siatki połączeń, jaki od kilku lat, wraz z liniami lotniczymi realizuje Port Lotniczy Szczecin-Goleniów, z drugiej zaś pokazuje, że zeszłoroczne uruchomienie długo wyczekiwanego połączenia do Chorwacji okazało się strzałem w dziesiątkę i jest realizowane również w tym roku. Dzięki temu połączeniu, mieszkańcy Województw Zachodniopomorskiego nie będą skazani na wielogodzinną, bo trwającą prawie 16 godzin podróż samochodem. Jesteśmy pewni, że tego lata, poprzez możliwość pokonania tej trasy w niecałe 2 godziny, wiele osób z Województwa Zachodniopomorskiego skusi się na wypoczynek nad pięknym Adriatykiem – powiedział Maciej Dziadosz Prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów

W jednym kursie do Chorwacji maksymalnie na pokładzie może przebywać blisko 80 osób. Podróż odbywa się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Piotr Zieliński zostanie ojcem. W piątek tylko jeden trening reprezentacji
Źródło: Ze Szczecina do Chorwacji samolotem na wakacje. Wraca popularne połączenie lotnicze!