Czy jesteś dobrym kierowcą - zobacz czy poradziłbyś sobie w trudnych warunkach na drodze! [QUIZ]

i

Autor: Pixabay.com

Czy jesteś dobrym kierowcą - zobacz czy poradziłbyś sobie w trudnych warunkach na drodze! [QUIZ]

2021-12-14 9:47

Niejeden facet uważa, że za kółkiem nie ma sobie równych. Kiedy jednak pogoda płata figle as na drodze robi się niebezpiecznie okazuje się, że nie każdy z mas wie jak się zachować. Czy jesteś dobrym kierowcą - zobacz czy poradziłbyś sobie w trudnych warunkach na drodze! [QUIZ]

Nasze przepisy dotyczące ruchu drogowego są najbardziej skomplikowane na świecie. Jeśli myślisz, że znajomość kodeksu drogowego wystarczy, aby wiedzieć, jak jeździć i uniknąć pułapek oraz mandatów – jesteś w błędzie! Polskie przepisy drogowe są rozrzucone po kilkunastu aktach prawnych – a na dodatek często są ze sobą sprzeczne. Wiele przepisów jest tak napisanych, że nawet prawnicy mają problemy z ich interpretacją. Trzeba się jednak jakoś w nich odnaleźć - jak Ci idzie? 

Szybki, przewidujący i skoncentrowany – oto cechy mistrza kierownicy. Ale psychologowie ostrzegają: na nic dobry refleks, jeśli musisz stawić czoło zmęczeniu. Na nic umiejętność przewidywania, gdy jesteś zestresowany. I na nic koncentracja, gdy w żyłach buzuje agresja wobec innych. Sprawdź z nami, jakim naprawdę jesteś kierowcą. I zostań jeszcze lepszym!

Tragedia w Wolbromiu, utopili się ratując psa
Źródło: Czy jesteś dobrym kierowcą - zobacz czy poradziłbyś sobie w trudnych warunkach na drodze! [QUIZ]