Gdańscy żużlowcy szukają podprowadzających: Masz ukończone 20 lat i jesteś przebojowa? Zgłoś się!

2022-01-19 18:07

Masz ukończone 20 lat, dobrą prezencję, jesteś przebojowa i pewna siebie? Zostań podprowadzającą gdańskiej drużyny żużlowej! Zdunek Wybrzeże Gdańsk szuka siedmiu pań, które w nowym sezonie chciałby pomagać w organizacji rozgrywek na stadionie przy ul. Zawodników.

Kandydatki zostaną wybrane w drodze castingu. -Kluczowa będzie odpowiednia prezencja, pewność siebie i dyspozycyjność, przede wszystkim w weekendy, kiedy rozgrywane będą mecze. Zgłoszenia przyjmujemy do końca stycznia. W mailu należy przesłać krótki opis i zdjęcia sylwetki. Wybrane panie zostaną zaproszone na casting –mówi rzecznik Zdunka Wybrzeże, Rafał Sumowski.

Oprócz czynnego udziału w wydarzeniach żużlowych, podprowadzające będą promować klub. Dla każdej z pań to wyjątkowe doświadczenie. -Naszym głównym zadaniem jest sygnalizowanie zawodnikom, na którym z czterech pól mają się ustawić do wyścigu. Każda z nas odpowiada za jeden kolor kasku: czerwony, biały, niebieski lub żółty. Samo stanie pod taśmą podczas rozpoczynającego się wyścigu jest bardzo emocjonujące. Dziewczyny będą miały okazje oglądać zawody z naprawdę bliskiej odległości –mówi podprowadzająca gdańskiego klubu i finalistka Miss Polonia 2020, Daria Szwaba.

Żużlowcy Wybrzeża w tym sezonie rozegrają przynajmniej 7 spotkań na własnym torze. Jeśli znajdą się w play-offach, wówczas domowych meczów będzie więcej.

Źródło: Gdańscy żużlowcy szukają podprowadzających: Masz ukończone 20 lat i jesteś przebojowa? Zgłoś się!