Jakie macie plany na Walentynki 2022?

i

Autor: Canva

Ile miłości jest w seksie? Centrum Nauki Experyment zaprasza na NaukoweLove

2022-02-09 12:10

Jaka jest siła przyciągania? Ile fizyki jest w miłości? Już w sobotę Centrum Nauki Experyment w Gdyni zaprasza na Naukowe Love. W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. A wszystkie miłosne eksperymenty odbędą się pod osłoną nocy.

- Często mówimy, że ktoś działa na nas elektryzująco lub przyciąga jak magnes. Z niektórymi tworzymy więzi silne niczym zespojone ze sobą kwarki jądra atomu, z innymi wchodzimy w luźniejsze relacje na wzór krążących po orbitalach elektronów. Bo siła przyciągania występuje i w nauce, i w miłości. I my właśnie o tym, już w sobotę opowiemy - mówi Ewelina Magdziak z Centrum Nauki Experyment.

Uczestnicy poznają m.in. filmowe triki wykorzystywane podczas kręcenia scen łóżkowych. To jednak nie wszystko.

- Sprawdzicie, ile nauki jest w miłości, a ile miłości w seksie. Dowiecie się także jak uwodzą zwierzęta. Zagracie w naukowy PubQuiz i miłosne 5 sekund, to będzie taka nasza gra wstępna - dodaje edukatorka.

Podczas wydarzenia specjalne wykłady poprowadzą także dr Maja Herman i dr Wojciech Glac. - Wspólnie odkryjemy bogactwo sposobów uwodzenia, technik przyciągania i strategii znalezienia partnera - zaznacza Magdziak.

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 19:00. Bilety do nabycia w kasach Centrum Nauki Experyment. 

Źródło: Ile miłości jest w seksie? Centrum Nauki Experyment zaprasza na NaukoweLove