Arka Gdynia

i

Autor: Cyfra Sport Arka - ŁKS TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć baraż Arka - ŁKS STREAM ONLINE LIVE 16.06

Kończą się wakacje dla piłkarzy Arki Gdynia! Kiedy powrót do treningów? Z kim sparingi?

2021-06-28 21:00

Po przegranym w połowie czerwca meczu barażowym o awans do Ekstraklasy z ŁKS Łódź żółto-niebiescy rozpoczęli krótkie, ale zasłużone urlopy. Piłkarze mieli w końcu czas na wymarzone wakacje czy spędzenie czasu z rodziną. Czas wolny jednak się kończy - od czwartku gdynianie wracają do treningów przy Olimpijskiej.

Zaplanowane jest już też pierwsze zgrupowanie. Żółto-niebiescy 9 lipca wyjadą na obóz treningowy do Grodziska Wielkopolskiego. Piłkarze spędzą tam tydzień - do 16 lipca. W międzyczasie rozegrają tam trzy sparingi. Od razu po przyjeździe 9 lipca zmierzą się z kolegami z Lecha Poznań. W połowie wyjazdu, 13 lipca zagrają z Górnikiem Zabrze. Na koniec zgrupowania zaplanowano spotkanie z rywalem zza granicy. Arkowcy podejmą czeską Sigmę Ołomuniec.

Przypomnijmy, trenerem Arki Gdynia na kolejny sezon wciąż pozostaje Dariusz Marzec. Szkoleniowiec wraz z asystentem Januszem Świeradem podpisali w połowie czerwca nowe kontrakty do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. Z klubu odszedł II trener Maciej Kędziorek, jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

EURO 2020: Przyjazd polskich piłkarzy do hotelu w Sewilli
Źródło: Kończą się wakacje dla piłkarzy Arki Gdynia! Kiedy powrót do treningów? Z kim sparingi?