Pola Nadzei na Pomorzu 2021. Wielka kwesta na rzecz trójmiejskich hospicjów

2021-04-21 18:00
Pola Nadziei na Pomorzu
Autor: Łukasz Wajszczyk

Żonkil w zamian za datek. Rozpoczęły się tegoroczne Pola Nadziei na Pomorzu. Głównym celem akcji jest zbiórka środków na rzecz podopiecznych hospicjów w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i Pucku. W tym roku zbiórka wirtualna.

- Do 2-ego maja można wesprzeć naszą działalność przekazując datek na Facebooku, albo na stronie www.zrzutka.pl. Zapraszam bardzo serdecznie do tego, aby 25-ego kwietnia obejrzeć naszą Telewizję "Polanadziejową". To będzie absolutna premiera - mówi Ania Janowicz, prezes Fundacji Hospicyjnej.

Kampanii towarzyszą dodatkowe wydarzenia. Wszystkie oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego. - Prosząc o wsparcie, chcemy także odwdzięczyć się pokazując z jednej strony naszą działalność, ale też mamy przygotowane różne niespodzianki taneczno-muzyczne. Również zachęcam do udziału w żonkilowym marszobiegu. Można zrobić sobie spacer, przebiec, a nawet przejechać się czymś, następnie nagrać tą swoją aktywność i przesłać nam na Facebooka - dodaje Janowicz. Marszobieg odbyć można w dowolnym czasie między piątkiem a niedzielą, a szczegóły znajdziecie na stronie www.polanadzieinapomorzu.pl.

Źródło: Pola Nadzei na Pomorzu 2021. Wielka kwesta na rzecz trójmiejskich hospicjów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany