Ukraina

i

Autor: mat. pras.

Polscy raperzy pomagają Ukrainie. W gdańskim B90 już w środę (2.03) rusza charytatywny koncert

2022-03-01 13:36

1988, GRUBY MIELZKY, KUBA KNAP, ŁONA I WEBBER, UNDADASEA, ODME oraz SKRUBOL & JUPIJEJ w środę, 2 marca, spontanicznie staną na scenie klubu B90 na stoczni w szczytnym celu. Wszystkie środki z akcji Tricity For U: Koncert dla Ukrainy trafią do organizacji humanitarnych i pomagających lokalnie w Ukrainie. Wydarzenie można wesprzeć także bez przychodzenia na nie - kupując bilet-cegiełkę.

- Pomagamy najlepiej jak możemy. W środę, 2 marca, siłami spółki Square, która zarządza całą Ulica Elektryków w klubach B90 i Drizzly Grizzly odpalamy wielki koncert, którego celem jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy - mówi Arkadiusz Hronowski, właściciel klubów B90 i Drizzly Grizzly mieszczących się przy popularnej Ulicy Elektryków w sercu dawnej Stoczni Gdańskiej. - Na co ją przeznaczamy? Na organizacje wsparcia wojennej logistyki na Ukrainie i ukraińskiego narodu.

Pomysłodawcy wydarzenia umożliwiają jego uczestnikom pomaganie na różne sposoby. Po pierwsze, kupując bilet na koncert, w zależności od możliwości finansowych, możemy wybrać spośród trzech pól cenowych i przeznaczyć na ten cel 50, 70 lub 100 zł.

Pomóc można również bez konieczności samego udziału w koncercie, bowiem nie jest to zwykły koncert - a charytatywne wydarzenie. Dlatego organizatorzy wprowadzili wirtualny bilet, który działa na zasadzie cegiełki dołożonej do zbiórki. To propozycja dla tych, którzy nie mogą 2 marca być w B90, ale chcą wesprzeć akcję.

- My ze swojej strony zrzekamy się swoich honorariów, dochodów, które również przekażemy dla Ukrainy. Zachęcam wszystkich moich znajomych, którzy nie chodzą na koncerty, aby jednak kupić ten bilet. Nie musicie być obecni ciałem. To może być pierwszy legalny przypadek w historii naszych klubów, kiedy sprzedamy więcej biletów niż może pomieścić klub. Niekoniecznie łamiąc przepisy! Nie oto przecież chodzi. ZRÓBCIE HAŁAS DLA UKRAINY! - zachęca Arkadiusz Hronowski.

Otwarcie klubu o godzinie 19:00.

Zagrają:

20:00 1988 ᴅᴊ ꜱᴇᴛ

20:30 SKRUBOL & JupiJej

21:00 Kuba Knap

21:30 Mielzky

22:00 UNDA Records

22:30 Łona i Webber

23:00 Odme ᴅᴊ ꜱᴇᴛ

Bilety na koncert można kupić TUTAJ.

Wirtualny bilet-cegiełka (nie uprawnia do udziału w koncercie) do kupienia TUTAJ.

Źródło: Polscy raperzy pomagają Ukrainie. W gdańskim B90 już w środę (2.03) rusza charytatywny koncert