targi pracy

i

Autor: FB; Inżynierskie Targi Pracy

Przyjdź na PG i znajdź pracę! 2 i 3 marca Politechnika Gdańska zaprasza na Inżynierskie Tragi Pracy

2022-02-24 15:45

W dniach 2 i 3 marca na Politechnice Gdańskiej odbędą się Inżynierskie Targi Pracy. W ofercie przygotowanej przez pomorskich pracodawców znajdą się takie branże, jak m.in. budownictwo, IT, bankowość i finanse, chemia, elektronika, energetyka, przemysł czy transport. Dla studentów to szansa, żeby znaleźć wymarzoną pracę lub staż.

Inżynierskie Targi Pracy pomagają studentom w wyborze ścieżki rozwoju i pozwalają na pierwszy poważny kontakt z pracodawcą. Firmie natomiast dają możliwość zaprezentowania swojej oferty studentom i absolwentom trójmiejskich uczelni oraz szansę na pozyskanie pracowników o wysokich kwalifikacjach.

Organizatorzy starają się, aby wystawcy byli reprezentantami jak największej gamy branż, a wśród nich pojawiły się między innymi: budownictwo, IT, bankowość i finanse, chemia, elektronika, energetyka, przemysł czy transport.

Podczas wydarzenia studenci będą mieli okazję porozmawiać z firmami, a także poznać ich oferty staży. Tradycyjnie odbędą się bezpłatne warsztaty oraz plebiscyt, w którym studenci wybiorą najlepszych wystawców.

Ponadto studenci będą mieli możliwość konsultacji swojego CV z Biurem Karier Politechniki Gdańskiej oraz zespołem Rocket Jobs. Możliwe będzie również wykonanie profesjonalnego zdjęcia do CV i wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania między innymi hulajnoga elektryczna, płatny staż w jednej z firm oraz wejściówki na mecz w loży dla VIP.

Inżynierskie Targi Pracy to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk. Wydarzenie potrwa w środę i czwartek (2-3.04) od 9:00 do 15:00 na dziedzińcach Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej. Nie obowiązują zapisy, a na targi może przyjść każdy. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Źródło: Przyjdź na PG i znajdź pracę! 2 i 3 marca Politechnika Gdańska zaprasza na Inżynierskie Tragi Pracy