Remonty

i

Autor: Jacek Werner /Radio ESKA

Trzy ulice w centrum Gdyni zyskają nową nawierzchnię. Będą tymczasowe utrudnienia

2021-05-19 20:00

Remonty dróg w centrum Gdyni. Od czwartku 3 główne ulice gdyńskiego Śródmieścia przejdą częściową modernizację. Na określonych fragmentach drogi otrzymają nową nawierzchnię.

Wielu kierowców czekało na te zmiany, ale - jak doskonale wiemy - przy okazji wielu remontów trzeba liczyć się z utrudnieniami. Te pojawią się już na początku czerwca.

O jakich ulicach mowa?

Remont nawierzchni będzie wykonywany na ulicach Jana z Kolna w rejonie skrzyżowania z ulicą Władysława IV, Władysława IV w rejonie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdyni oraz na ulicy Wójta Radtkego na odcinku od 3 Maja do Władysława IV. Prace będą prowadzone do 29 maja

- mówi wiceprezydent Gdyni, Marek Łucyk.

Największe utrudnienia czekają kierowców w dwie najbliższe soboty.  W dniach 22 i 29 maja planowane jest układanie warstwy ścieralnej. W związku z tym ulica Władysława IV na odcinku od ulicy Wójta Radtkego do Jana z Kolna będzie nieczynna. Ponadto w dniach 19-22 oraz 28-29 maja ulica Tadeusza Wendy na odcinku od ulicy Portowej do ulicy Jana z Kolna również będzie nieprzejezdna.

Na remoncie skorzystać mają nie tylko kierowcy, ale i pasażerowie komunikacji miejskiej, gdyż drogi te są trasą większości gdyńskich autobusów i trolejbusów przejeżdżających przez Śródmieście Gdyni.

Przez Covid nie mają na remont oddziału dziecięcego, potrzebują wsparcia!
Źródło: Trzy ulice w centrum Gdyni zyskają nową nawierzchnię. Będą tymczasowe utrudnienia