Weekend pod znakiem wysokich lotów, palenia gumy i gromkich braw: Eska Summer City już w ten weekend!

i

Autor: mat pras

Weekend pod znakiem wysokich lotów, palenia gumy i gromkich braw: Eska Summer City już w ten weekend!

2021-07-02 14:55

Przed nami pierwszy weekend lipca! Trójmiejska ekipa ESKA Summer City odwiedzi miejsca, w których najchętniej spędzacie letnie chwile. Bawimy się z naszymi słuchaczami i... rozdajemy wyjątkowe upominki! Zobaczcie, gdzie patrol Radia ESKA pojawi się w tym tygodniu!

Przez całe wakacje będziemy w najciekawszych punktach Trójmiasta! Festiwale, zloty, aquaparki, kąpieliska, wydarzenia sportowe i wiele, wiele innych miejsc, w których Radio ESKA sprawdzi co się dzieję i doda wszystkim energii. Relacje na żywo na antenie Radia ESKA, portalach społecznościowych oraz na stronie ESKA.pl. Wideo, fotografie, zdjęcia, obdarowywanie ludzi nagrodami, a przy okazji możliwość korzystania z tego, co dane miejsce ma do zaoferowania. Brzmi dobrze, prawda? Sprawdź, gdzie będziemy w pierwszy weekend lipca!

W najbliższych dniach patrol Radia ESKA pojawi się w kilku miejscach na mapie Trójmiasta! 

Weekend pod znakiem wysokich lotów, palenia gumy i gromkich braw: Eska Summer City już w ten weekend!

W Sobotę ruszymy na podbój Klaszub. Punktualnie o 9:00 w Chmielnie Wielkie TruskawkoRwanie u Chłopa! Zasady są bardzo proste:

  •  Kupujesz pustą kobiałkę (pojemność 1 kg) za 10 zł. Jeśli dasz radę - możesz kupić dziesięć.
  •  Zrywasz dokładnie tyle truskawek ile zmieści się do zakupionej wcześniej kobiałki (co zjesz w trakcie zrywania - to Twoje  )
  •  Wracasz do domu z naręczem najlepszych, kaszubskich truskawek. I co najważniejsze - w najlepszej cenie.
  •  Możesz przejechać się wozem drabiniastym. Bilety nie obowiązują. Jeździmy na gapę!

Razem z Wami będzie tam także Nasza Eskową ekipa!

Co dalej w weekend? 

Tyczka na molo, czyli dwa dni skakania w doborowej obsadzie w Sopocie. Na skwerze w Sopocie odbędzie się 34 edycja tego wydarzenia.

34. konkurs „Tyczka na molo” w Sopocie po raz pierwszy w historii rozłożony został na dwa dni: 3 i 4 lipca. Jako pierwsi, w sobotę o 16.30, na rozbiegu pojawią się tyczkarze z Pawłem Wojciechowskim na czele.  O zwycięstwo będzie z nim walczyć inny znakomity polski tyczkarz Robert Sobera, który jest aktualnym wicemistrzem Polski.

Skakanie na sopockim Skwerze Kuracyjnym odbędzie się również w niedzielę. O godzinie 16:00 zaczną panie. Nie przyjedzie jednak ubiegłoroczna zwyciężczyni, Romana Malacovą. W konkursie kobiet zastąpi ją znakomita tyczkarka z Wenezueli Robeilys Peinado. Eska będzie tam razem z Wami!

Pojawimy się też na parkingu przy Ergo Arenie, gdzie zaparkuje 40 horrendalnie drogich i piekielnie szybkich samochodów. To auta, które biorą udział w ogólnopolskim rajdzie Rage Rally 2021. Dla wszystkich trójmiejskich miłośników motoryzacji będzie to świetna okazja do obejrzenia luksusowych modeli z bliska i... spotkania z Nami!

Eskowej ekipy nie zabraknie także przy stand up'owej scenie! 

Stand-up Elżbietańska w plenerze

Gospodarzami - jak zawsze - będą Abelard Giza i Kacper Ruciński. To oni właśnie poprowadzą wieczór, w czasie którego na scenie swoje najlepsze kawałki zaprezentują doskonali komicy:

  • Adam Van Bendler
  • Piotrek Szumowski
  • Mieszko Minkiewicz
  • Janusz Pietruszka
  • Cezary Sikora

Sobota - Niedziela, 3 - 4 lipca, godz.17:00, 20:00 Lokalizacja Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku Sopot, Zamkowa Góra 3 - bądźcie tam z nami! 

Eska Summer City. Ekipa Eski Wrocław w Rafting Bardo
Źródło: Weekend pod znakiem wysokich lotów, palenia gumy i gromkich braw: Eska Summer City już w ten weekend!