Puchar EURO

i

Autor: Marco Verch Professional Photographer flickr.com Puchar EURO

Finał EURO 2020 - gdzie oglądać w Warszawie mecz Włochy - Anglia 11.07?

2021-07-08 13:09

Przed nami wielki finał Piłkarskich Mistrzostw Europy 2020! W spotkaniu, po którym jedna z drużyn uniesie mistrzowski puchar, zmierzą się Włosi i Anglicy. Kto zwycięży? Przekonamy się 11 lipca. To spotkanie najlepiej oglądać w większym gronie. Gdzie znajdą ku temu okazje warszawiacy i warszawianki? O tym w naszym artykule.

Finał EURO 2020 - gdzie oglądać w Warszawie mecz Włochy - Anglia 11.07? To pytanie zadają sobie wszyscy stołeczni kibice uważnie śledzący rozgrywki Piłkarskich Mistrzostw Europy 2021 (oficjalnie 2020). Finał to bez wątpienia kulminacja piłkarskich emocji. Dwie najlepsze drużyny Starego Kontynentu mierzą się w starciu o tytuł i tylko jedna z nich podniesie trofeum UEFA Euro 2020. W niedzielę, 11 lipca, na stadionie Wembley rozegrany zostanie mecz między Włochami i Anglią. Italia przeszła przez Mistrzostwa jak burza, w ostatnim meczu pokonując Hiszpanów po emocjonujących rzutach karnych. Są zdeterminowani i chcą tylko jednego - drugiego w historii tytułu Mistrzów Europy w piłce nożnej. Anglicy nie dadzą się jednak łatwo pokonać. W półfinale zwyciężyli ze zjawiskową w tegorocznym turnieju Danią, a kontrowersje związane z rzutem karnym chcą zatrzeć zdobyciem tytułu. Kto wygra? Squadra Azzurra czy Sons of Albion? Przekonamy się 11 lipca. Jedno jest pewne - zapowiada się wspaniały mecz! Warto obejrzeć go w większym gronie. W tym celu najlepiej udać się do jednej z wielu stołecznych Stref Kibica tworzonych przez różne warszawskie lokale. Ich listę znajdziecie w dalszej części artykułu.

Jak piłkarze spędzają czas wolny?

Strefy kibica w Warszawie - tu obejrzycie finał Włochy - Anglia 11.07

Tradycją w Warszawie stało się organizowanie stref kibica z okazji ważnych mistrzostw i imprez sportowych. Bez tego nie obyłoby się również EURO 2021. Do tej pory w Warszawie powstawała w takich wypadkach centralna strefa kibica, gdzie setki osób mogło emocjonować się meczami oglądanymi na wielkich telebimach. W 2021 roku taka strefa jednak nie powstała. Powodem są oczywiście obostrzenia sanitarne związane z epidemią COVID-19. Nie oznacza to jednak, że w stolicy nie będzie mniejszych stref kibica na finały EURO 2021. Gdzie je znaleźć?

Sonda
Kto wygra Euro 2021?

Gdzie w Warszawie oglądać mecz Włochy - Anglia 11.07 w strefie kibica? Takie miejsca organizują przede wszystkim lokale gastronomiczne, ale telebimy są ustawiane także w parkach, na skwerach i placach. Sprawdźcie lokalizacje najciekawszych warszawskich stref kibica w których będzie można obejrzeć finał EURO Włochy - Anglia 1.07. Początek spotkania o 21:00.

 • Bierhalle - ul. Nowy Świat 64
 • British Bulldog Pub - Aleje Jerozolimskie, Krucza 42
 • Bulwary wiślane
 • ELLADA Souvlaki Bar - ul. Skarbka z Gór 116
 • Falcon Klub Bilardowy - ul. Książkowa 9G
 • Hulakula - ul. Jagiellońska 82B
 • LOLEK grill & bar - ul. Rokitnicka 20
 • M13 Restauracja Bilard Bar - ul. Marynarska 13
 • OFF Brzeska - ul. Brzeska 25
 • PKO Rotunda (patio) - ul. Marszałkowska 100/102
 • Pomost 511 i Fala - Pailon nad Wisłą - bulwar Flotylli Wiślanej
 • SoulSet - ul. Górczewska 224

To oczywiście tylko kilka stref kibica w Warszawie. W całej stolicy znajdziecie ich znacznie więcej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Finał EURO 2020 - gdzie oglądać w Warszawie mecz Włochy - Anglia 11.07?