Policjant wychodzi przed pędzące samochody

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Policjant wychodzi przed pędzące samochody

Funkcjonariusz drogówki wychodzi przed pędzące samochody - "Pan policjant zostawił wyobraźnię w radiowozie" [WIDEO]

2022-03-07 15:13

Takiego zachowania raczej nie spodziewamy się po policjancie! Do sieci trafiło nagranie niebezpiecznej sytuacji w Jankach pod Warszawą. Na wideo widzimy funkcjonariusza drogówki wychodzącego na jezdnię, tuż przed pędzące pojazdy.

Jeden z kierowców zamieścił w sieci nagranie sytuacji, do której na początku marca doszło na al. Krakowskiej na wysokości Janek. Na trzypasmową jezdnię pełną samochodów nagle wkracza... policjant. Funkcjonariusz drogówki, jak gdyby nigdy nic, przechodzi przez całą szerokość drogi i macha lizakiem przed autem znajdującym się poza kadrem. Inne samochody musiały gwałtownie hamować. Autor zwraca uwagę na ryzykowne zachowanie policjanta. Gromy na mundurowego posypały się również w komentarzach. Pan policjant zostawił wyobraźnię w radiowozie - stwierdza jeden z internautów. Nagranie znajdziecie w dalszej części artykułu.

Policjanci rozbili groźny gang. Przestępcy prali pieniądze i zarabiali krocie na hazardzie

Ryzykowne zachowanie policjanta - WIDEO

Wideo trafiło na kanał STOP CHAM, gdzie publikowane są nagrania niebezpiecznych sytuacji z polskich dróg. Policjant najprawdopodobniej chciał zatrzymać auto przekraczające dopuszczalną w tym miejscu prędkość (50 km/h), ale sposób, w jaki to robi, nie wydaje się najrozsądniejszy. Film zamieszczamy poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Funkcjonariusz drogówki wychodzi przed pędzące samochody - "Pan policjant zostawił wyobraźnię w radiowozie" [WIDEO]