Kibice Legii Warszawa

i

Autor: PAP / Bartłomiej Wójtowicz Kibice Legii Warszawa

Legia Warszawa - Nieciecza - gdzie oglądać mecz 15.03?

2022-03-14 14:00

Legia Warszawa rozegra zaległy mecz 5. kolejki PKO Ekstraklasy z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Aktualni mistrzowie polski mają zamiar wygrać z ostatnim w tabeli klubem. Sprawdźcie, gdzie będzie transmitowane to spotkanie.

Legia Warszawa - Nieciecza - gdzie oglądać mecz 15.03? Wielu kibiców Wojskowych może sobie zadawać takie pytanie. Ich klub zdaje się wychodzić na prostą. Legia Wygrała cztery ostatnie mecze, co na tle trwającego kilka miesięcy kryzysu wygląda na naprawdę duże osiągnięcie. Legionistom udało się już opuścić strefę spadkową i aktualnie skupiają się na odrabianiu strat. Bruk-Bet Termalica Nieciecza wydaje się być dziś łatwym przeciwnikiem - klub zamyka bowiem tabelę ekstraklasy. Mimo to nie można lekceważyć "Słoni". W ostatnim meczu z Legią zremisowali 0-0, a na uwagę zasługują także ich dwie niedawne wygrane: 1-0 z Wartą Poznań i 2-1 z Cracovią. Zapowiada się wiec ciekawe spotkanie. Sprawdźcie, gdzie będzie transmitowane.

Najgorętszy transfer w polskim boksie od lat | Andrzej Kostyra

Transmisja meczu Legia Warszawa - Nieciecza 15.03

Kibice liczący na to, że Legia Warszawa podtrzyma dobrą passę bez wątpienia chcą obejrzeć ten mecz. Jeśli nie udadzą się na trybuny Stadionu Wojska Polskiego, będą mogli wybrać jedną z dostępnych transmisji. Mecz pokazywany będzie przez:

  • Canal+ 4K Ultra,
  • CANAL+ Sport 3,
  • CANAL+ Sport 4,
  • CANAL+ Sport.

Mecz Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozgrywany jest 15.03.2022. Początek spotkania o 18:45.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa - Nieciecza - gdzie oglądać mecz 15.03?