Mława: TYSIĄCE PUDEŁ W POWIETRZU - wideo Wichura zrobiła gigantyczny bałagan [WIDEO]

Wichura w Mławie
Autor: Robert Szeluga / https://www.facebook.com/pawelimartalowcyburz Wichura w Mławie

Na nagraniu widzimy tysiące styropianowych pudeł porwanych przez wiatr. To jeden ze skutków wichury, która 17. stycznia nawiedziła Mławę. Film trafił do sieci. Znajdziecie go również w naszym artykule.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej 16. stycznia wydał ostrzeżenia przed porywistym wiatrem i obfitymi opadami śniegu dla całej Polski. Już następnego dnia, 17. stycznia, zapowiadanej wichury doświadczył cały kraj. Potężny wiatr dotknął też województwo mazowieckie. Nad samą Warszawą przeszła burza śnieżna. W stolicy doszło też do groźnego wypadku - ciężarówka z naczepą wywróciła się na auto osobowe. W wielu innych miejscowościach wiatr powodował zaś duże szkody. Nieciekawie było między innymi w Mławie. Zimowa burza na chwilę sparaliżowała całe miasto. Znacznie dłużej będzie zaś trwało uprzątnięcie spowodowanego przez nią bałaganu. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak wiatr porywa z ziemi tysiące styropianowych pudeł. Silny strumień powietrza zaniósł je na pobliskie pola.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Poradnik Zdrowie: migotanie przedsionków

Potężna wichura porywa lekkie pudła - WIDEO

Wideo z Mławy zostało opublikowane między innymi na Facebooku Pogoda i klimat - Łowcy Burz Paweł i Marta Błaszkowscy. Autorem filmu jest zaś Robert Szeluga. Na nagraniu widzimy teren jednego z mławskich zakładów produkcyjnych. Zgromadzone na placu styropianowe pudła nie zostały niczym zabezpieczone, więc potężny wiatr porwał je z ziemi. Z tego, co widzimy możemy wnioskować, że sprzątanie potrwa bardzo długo. Wichura rozniosła bowiem pudła na okoliczne pola. Zobaczcie, jak to wyglądało.

Źródło: Mława: TYSIĄCE PUDEŁ W POWIETRZU - wichura zrobiła gigantyczny bałagan [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają