Otwarte Klatki zapraszają na drugą edycję Karaoke dla Zwierzaka [DATA, MIEJSCE, ZBIÓRKA]

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Otwarte Klatki zapraszają na drugą edycję Karaoke dla Zwierzaka [DATA, MIEJSCE, ZBIÓRKA]

2022-03-03 11:31

W sobotę 05.03.2022 o godzinie 21:00 odbędzie się druga edycja Karaoke dla Zwierzaka organizowana przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Wydarzenie będzie miało miejsce w dwóch lokalizacjach – Klub Potok (Potocka 14) i Pub Student (Waryńskiego 12). Za każdą zaśpiewaną piosenkę uczestnicy będą poproszeni o wrzucenie datku do puszki Stowarzyszenia. Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany na pomoc zwierzętom.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki, zajmujące się ochroną zwierząt hodowanych przemysłowo, znane z takich kampanii jak „Cena futra” czy „Jak one to znoszą?” organizuje karaoke we współpracy z  Klubem Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka i Pubem Student – kultowymi miejscówkami na muzycznej mapie Warszawy. Zasady wydarzenia są proste. Kluby organizują swoje cotygodniowe karaoke z tym wyjątkiem, że tym razem uczestnicy nie śpiewają tylko dla siebie, ale także dla zwierząt. Żeby wziąć udział, wystarczy przyjść na 21:00 do jednej z dwóch dwóch miejscówek i za każdą zaśpiewaną piosenkę wrzucić do puszki datek dla zwierząt hodowlanych nie zapominając, by przy tym dobrze się bawić!

 „Podczas pierwszej edycji karaoke wszyscy świetnie się bawili. Dlatego postanowiliśmy powtórzyć akcję w dwóch nowych miejscówkach. W końcu śpiewać każdy lubi i nie ma chyba przyjemniejszego sposobu na niesienie pomocy zwierzętom. Bardzo się cieszymy, gdy widzimy tak pozytywne reakcje na organizowane przez nas eventy. Daje nam to ogromną siłę do dalszego działania. - Dominika Łapińska  z warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Otwarte Klatki, organizatorka evetu

Samo uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a wysokość datków za zaśpiewaną piosenkę wedle uznania każdego z uczestników.

Wszystkie informacje co do eventu można znaleźć na Facebookowej stronie wydarzenia!

Specjalista ekonomiczny: Świat poradzi sobie bez Rosji, Rosja bez świata nie
Źródło: Otwarte Klatki zapraszają na drugą edycję Karaoke dla Zwierzaka [DATA, MIEJSCE, ZBIÓRKA]