Projekt Warszawa wkracza na boisko! Siatkarskich emocji nie zabraknie

i

Autor: Pixabay Projekt Warszawa wkracza na boisko! Siatkarskich emocji nie zabraknie

Projekt Warszawa wkracza na boisko! Siatkarskich emocji nie zabraknie

2021-10-11 10:43

Nazwa się zmieniła, ale nastawienie nadal bojowe! Siatkarze Projektu Warszawa wrócili na boisko i zaczęli sezon. Na koncie mają już pierwsze sukcesy - wygrali dwa mecze. I już teraz deklarują, że liczą na kolejne zwycięstwa. W tym z pewnością pomogą im treningi, w których brali udział przed powrotem na boisko.

Projekt Warszawa wrócił do gry

Nowa nazwa, ale ta sama, dawna energia! Projekt Warszawa wrócił do gry w odświeżonym składzie i w kapitalnym stylu wygrał dwa spotkania nowego sezonu. Drugi trener drużyny, Karol Rędzioch - wskazuje jednak, że ten sezon nie będzie należał do najłatwiejszych.

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

- Liga w tym sezonie bardzo się wzmocniła, bo wiele zespołów dokonało bardzo mocnych transferów. Oczywiście my też nie próżnowaliśmy na rynku transferowym i udało nam się pozyskać bardzo dobrego atakującego z Serbii - Dušana Petkovića, który w zeszłym roku grał w Skrze Bełchatów - mówi Karol Rędzioch.

Intensywne treningi Projektu Warszawa

Do sukcesów powinny przyczynić intensywne treningi. - Okres przygotowawczy też pokazał, że nasi zawodnicy bardzo dobrze rozumieją się i na boisku i poza boiskiem. To jest bardzo ważne. Zatem myślę, że w tym kierunku nie mamy się czego tak naprawdę obawiać i ta siła mentalna naszej drużyny pociągnie nas do tego, żeby zdobywać dobre wyniki i w tym sezonie - dodaje Karol Rędzioch.

QUIZ o USA. Co wiesz o Stanach Zjednoczonych?

Pytanie 1 z 15
Który stan USA jest największy?

Najbliższe spotkanie stołecznej drużyny już w piątek. Siatkarze zmierzą się z Jastrzębskim Węglem.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Projekt Warszawa wkracza na boisko! Siatkarskich emocji nie zabraknie