Ramil Mustafaev

i

Autor: Fot. screen YouTube Legia Warszawa / https://www.youtube.com/channel/UC1uq_GHtFPL6MrJZBU4LnsQ Ramil Mustafaev

Ramil Mustafaev w Legii Warszawa - kim jest nowy zawodnik Wojskowych?

2022-02-01 9:27

To trzecie wzmocnienie Legii Warszawa w tym oknie transferowym. W drużynie wojskowych grać będzie Ramil Mustafaev. Piłkarz wcześniej grał dla drugoligowej Stali Rzeszów. Sylwetkę nowego zawodnika przedstawiamy w naszym artykule.

Ramil Mustafaev nowym zawodnikiem Legii Warszawa! To trzeci piłkarz, który dołącza do drużyny w tym oknie transferowym. Jako pierwszy na Łazienkowską 3. sprowadzony został ze Stali Gliwice Patryk Sokołowski (pomocnik). Później klub poinformował, że koszulkę z L-ką znów założy Paweł Wszołek wypożyczony z Unionu Berlin. Mustafaev przechodzi zaś z drugoligowej Stali Rzeszów. Młody piłkarz skorzystał z szansy - Legia rzadko bowiem szuka nowych graczy w niższych ligach. Obecna sytuacja klubu mogła jednak sprawić, że przestał on być atrakcyjny dla pierwszoligowców. Mustafaev związał się z Wojskowymi kontraktem do czerwca 2025 roku. Warto dowiedzieć się czegoś więcej o tym piłkarzu. Jego sylwetkę przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Uratowali bobra przed pewną śmiercią! Teraz zwierzę wróciło na wolność

Ramil Mustafaev - sylwetka zawodnika Legii Warszawa

Ramil Mustafaev przyszedł na świat 20. grudnia 2003 roku. Zaczynając grę w Legii Warszawa miał więc 18 lat. Urodził się w rosyjskim mieście Makhachkala, ale w dzieciństwie przeniósł się z rodziną do Polski. Swoją piłkarską karierę zaczynał od występów w stołecznych klubach: GKP Targówek i Talent Warszawa. Do Stali Rzeszów trafił w 2019 roku. Do pierwszego składu trafił po sezonie i wywalczył z drużyną awans do wyższej ligi. W 13 meczach obecnego sezonu zdobył trzy bramki i zaliczył asystę.

Ramil domyślnie występuje jako prawy obrońca, ale Legia Warszawa przedstawia go jako zawodnika uniwersalnego, radzącego sobie dobrze na różnych pozycjach. Na murawę będzie wybiegał w koszulce z numerem 32.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Ramil Mustafaev w Legii Warszawa - kim jest nowy zawodnik Wojskowych?