Specjalnie zarysował cudze auto

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Specjalnie zarysował cudze auto

Specjalnie porysował cudze auto - nie wiedział, że jest nagrywany! [WIDEO]

2022-02-02 12:25

Kamera zamontowana w jednym z samochodów zarejestrowała nietypową sytuację - mężczyzna wysiada ze swojego auta i... specjalnie zarysowuje drugi pojazd. Przez cały czas nie wiedział, że jest nagrywany. Wideo znajdziecie w naszym artykule.

Wygląda na to, że ten mężczyzna specjalnie zarysował czyjeś auto! Sytuacja miała miejsce w Pruszkowie, przy ul Bohaterów Warszawy 6. Dlaczego kierowca porysował lakier stojącego obok samochodu? Tego trudno się nawet domyślić! Właściciel uszkodzonego pojazdu być może pozna powody tego nieuzasadnionego zachowania po tym, gdy sprawca zostanie ujęty dzięki nagraniu, które trafiło do sieci. Mężczyzna nie wiedział bowiem, że jego czyn uchwyciło oko kamery zainstalowanej w innym pojeździe. Film trafił później na kanał STOP CHAM, gdzie publikowane są nagrania niebezpiecznych sytuacji z dróg w całej Polsce. Znajdziecie go również tutaj. Film zamieszczamy w dalszej części naszego artykułu.

Rzecznik prasowy komendy rejonowej policji Warszawa Mokotów pisze książki dla dzieci

Porysował lakier i odjechał

Na nagraniu widać, jak mężczyzna wsiada do zaparkowanego pojazdu. Po chwili jednak wysiada, obchodzi auto i... specjalnie zarysowuje lakier innego samochodu. Następnie znów siada za kierownicą i spokojnie odjeżdża. Zobaczcie, jak to wyglądało. Wideo poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Specjalnie porysował cudze auto - nie wiedział, że jest nagrywany! [WIDEO]