Szedł ulica BROCZĄC KRWIĄ - przerażające sceny na Bródnie

Ranny na Bródnie
Autor: strazmiejska.waw.pl Ranny na Bródnie

Te wydarzenia rozegrały się późną nocą w święto Trzech Króli. Strażnicy miejscy ratowali życie mężczyźnie, który szedł jedną z ulic Bródna brocząc krwią z poważnych ran na głowie i szyi. Więcej na temat tego zdarzenia przeczytacie w artykule.

To musiał być przerażający widok! Tuż po 2 w nocy 6 stycznia strażnicy miejscy patrolujący rejon Bródna dostrzegli mężczyznę przechodzącego powoli przez jezdnię na ulicy Wysockiego. Funkcjonariusze Zauważyli, że jego głowa jest cała we krwi. Natychmiast bezpiecznie sprowadzili go z jezdni. Mężczyzna ledwo mógł iść o własnych siłach. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Kiedy strażnicy przystąpili do opatrywania krwawiącej rany głowy i rozpięli kurtkę, okazało się, że mężczyzna ma na szyi drugą, która jeszcze mocniej krwawiła. Strażnikom udało się zatamować krwotok z obu ran.

124163 Odlotowy dom na Bielanach. Niesamowite iluminacje przy kamienicy w Warszawie

Ranny tracił i odzyskiwał przytomność

Do momentu założenia opatrunków mężczyzna był przytomny, lecz po chwili strażnicy stracili z nim kontakt. Do czasu przyjazdu ratowników funkcjonariusze monitorowali funkcje życiowe mężczyzny, który na przemian odzyskiwał i tracił świadomość. Załoga pogotowia natychmiast zabrała rannego do szpitala.

strazmiejska.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Szedł ulica BROCZĄC KRWIĄ - przerażające sceny na Bródnie
Nasi Partnerzy polecają