Walentynki

i

Autor: pixabay.com Walentynki

Warszawa: POGODA NA WALENTYNKI - jaka aura w święto zakochanych 14.02?

2022-02-11 15:43

Czy w Walentynki w Warszawie pogoda będzie sprzyjała randkom i romantycznym spacerom? Jakie są przewidywania synoptyków na 14. lutego? Czy możemy się spodziewać słońca w stolicy? Sprawdźcie naszą prognozę pogody na święto zakochanych.

Pogoda na Walentynki w Warszawie to coś, co interesuje wszystkich planujących romantyczną randkę w święto zakochanych. W tym roku 14. lutego wypada w poniedziałek. Wiele osób ma nadzieję, że tego dnia aura będzie sprzyjać romantycznym spacerom ulicami Starego Miasta, które w Walentynki za każdym razem wypełnia się ludźmi. Deszcz lub śnieg i mroźny wiatr odebrały by tej okazji wiele uroku. Czy zatem pogoda dopisze? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszej prognozie pogody. Sprawdziliśmy przewidywania synoptyków dla Warszawy 14. lutego.

Międzynarodowy zlot Morsów

Pogoda na Walentynki w Warszawie 14.02

Dla wszystkich warszawianek i warszawiaków chcących spędzić Walentynki na świeżym powietrzu mamy dobrą wiadomość. Poniedziałek 14. lutego będzie pogodny! Rano oczekiwane jest tylko niewielkie okresowe zachmurzenie. Walentynki przywitają nas więc Słońcem. Spodziewana temperatura na początku dnia to 6 stopni Celsjusza. Odczuwalna może być jednak niższa - to przez dużą wilgotność.

W południe sytuacja niewiele się zmieni. Wciąż będziemy się cieszyć słońcem i brakiem opadów. Temperatura wzrośnie do 8 stopni Celsjusza.

Więcej chmur pojawi się dopiero wieczorem. Będzie też dużo zimniej - termometry pokażą 2 stopnie powyżej zera. Wzrośnie też wilgotność powietrza, przez co silniej odczujemy chłód. Najprawdopodobniej nie będzie jednak padało.

Źródło: accuweather.com

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Warszawa: POGODA NA WALENTYNKI - jaka aura w święto zakochanych 14.02?