Wiatr przewraca ciężarówkę

i

Autor: Fot. screen YouTube Wawa Hot News 24 Wawa Hot News 24 / https://www.youtube.com/channel/UCnoKspt62Gp0EIimXOAdoEg Wiatr przewraca ciężarówkę

Warszawa: WIATR WYWRACA CIĘŻARÓWKĘ - wideo trafiło do sieci!

2022-01-17 14:10

Potężna wichura przeszła nad Polską 17. stycznia. Do sieci trafiło wiele zdjęć i nagrań ukazujących skutki żywiołu. Na jednym z filmów zarejestrowano moment wywrócenia się ciężarówki w Warszawie. Wideo znajdziecie w naszym artykule.

W niedzielę, 16. stycznia, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla całego kraju ostrzeżenie o silnym wietrze. Następnego dnia przed południem zapowiadana wichura przeszła przez Polskę. Pozrywane przewody, powalone drzewa i uszkodzone samochody - to tylko niektóre ze skutków żywiołu. Szczególnie groźnie było na Mazowszu. W Mławie wicher porwał tysiące pudeł z terenu jednej z firm. Samą warszawę nawiedziła zaś potężna burza śnieżna. Ponadto w stolicy wichura przyczyniła się do groźnego wypadku - wiatr przewrócił ciężarówkę. Jej naczepa przygniotła auto nauki jazdy! Całe zdarzenie zarejestrowała kamera w jednym z pojazdów. Film znajdziecie w dalszej części naszego artykułu.

Ciężarówka przewraca się na Puławskiej - zobaczcie wideo

Materiał znalazł się na kanale Wawa Hot News 24 Wawa Hot News 24. To nagranie z kamery zamontowanej w jednym z aut. Widać na nim, jak potężny wiatr przechyla auta znajdujące się na jezdni. W pewnym momencie zauważamy, jak wicher dosłownie przewraca potężny ciągnik siodłowy wraz z naczepą. Wideo zamieszczamy poniżej:

Inny kierowca nagrał leżącą już na boku ciężarówkę. Naczepa przygniata samochód szkoły jazdy.

Jak prawidłowo zamontować fotelik?

Choć wypadek wyglądał na bardzo poważany, na szczęście nikt w nim nie ucierpiał. Na trasie w stronę Piaseczna wystąpiły jednak spore utrudnienia w ruchu. Nie był to jedyny taki wypadek tego dnia. Wiatr wywrócił ciężarówkę także w Niegowie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Warszawa: WIATR WYWRACA CIĘŻARÓWKĘ NA AUTO OSOBOWE - wideo trafiło do sieci!