Zamknięte lodowiska w Warszawie - które ślizgawki są nieczynne?

Łyżwy
Autor: pixabay.com

W sezonie zimowym Warszawa udostępniła mieszkańcom i mieszkankom kilka lodowisk. Niestety przez niesprzyjającą pogodę większość ślizgawek została zamknięta do odwołania. Sprawdźcie, z których nie można skorzystać, a gdzie da się jeszcze jeździć.

Warszawa zamyka kilka lodowisk - taką informację podano między innymi na oficjalnym profilu miasta na Facebooku. Choć w sezonie zimowym stołeczne ślizgawki są chętnie odwiedzane przez mieszkańców i mieszkanki, to z pogodą niestety nie da się wygrać. Dodatnie temperatury zmusiły miasto do wyłączenie z użytku kilku lodowisk uruchomionych na początku zimy. Będą one nieczynne do odwołania. Informacji o ponownym otwarciu należy szukać na stronie aktywnawarszawa.waw.pl. Które lodowiska zostały zamknięte? Z jakich można zaś korzystać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w dalszej części naszego artykułu.

Poradnik Zdrowie: zaburzenia snu

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Warszawskie lodowiska - które ślizgawki są zamknięte do odwołania?

Powodem zamknięcia ślizgawek są dodatnie temperatury i opady deszczu. Z postu na profilu Miasta Stołecznego Warszawy dowiadujemy się, że od 1. stycznia nieczynne są:

  • Lodowisko Rynek Starego Miasta Warszawa,
  • Lodowisko przed PKiN,
  • Lodowisko w Ośrodku Stegny AKTYWNA WARSZAWA.

Wciąż można się ślizgać jedynie na lodowisku w Parku Wodnym Moczydło.

Źródło: Zamknięte lodowiska w Warszawie - które ślizgawki są nieczynne?
Nasi Partnerzy polecają