Kierowca MZA ratuje jeża

i

Autor: fot. facebook.com/mza.warszawa / Karolina Cagara / Peter Trimming flickr.com Kierowca MZA ratuje jeża

Zatrzymał autobus, by uratować jeża - kierowca MZA ma wielkie serce dla zwierząt! [WIDEO]

2021-06-23 12:54

Miejskie Zakłady Autobusowe mają w swoich szeregach prawdziwego bohatera zwierząt! Kierowca warszawskiego autobusu zatrzymał pojazd, by uratować drepczącego po ulicy jeża. Całą akcję ratunkową uwieczniono na nagraniu, które znajdziecie w naszym artykule.

Pan Marcin, kierowca miejskiego autobusu, pokazał, że na sercu leży mu nie tylko bezpieczeństwo pasażerów i innych użytkowników i użytkowniczek ulicy, ale też żyjących na terenie miasta dzikich zwierząt! Kierowca zatrzymał autobus specjalnie po to, by uratować jeża, który zapewne zginąłby pod kołami samochodu. Jeże to częsty widok w stolicy. Niestety, wiele z tych zwierząt ginie na drogach. Czyn pana Marcina tym bardziej zasługuje wiec na pochwałę! Jego akcję ratunkową przy użyciu plakietki z numerem pojazdu, uwieczniła na nagraniu jedna z pasażerek autobusu. Wideo znajdziecie w dalszej części artykułu.

PIEKŁO na ziemi przywitało reprezentację Polski w Petersburgu!

Bohater z MZA - zobaczcie, jak ratuje jeża!

Na nagraniu, które do MZA przesłała pani Karolina, widać, jak kierowca autobusu pomaga zwierzątku przejść na trawnik w pobliżu ulicy, popychając je plakietką z numerem autobusu. W poście zamieszczonym przez MZA czytamy: Dokąd nocą tupta jeż? Tego nie wiemy, ale wiemy, że bezpiecznie przeprawił się przez ulicę dzięki pomocy naszego kierowcy! Wczorajsza akcja została uwieczniona przez pasażerkę. Wideo z akcji ratunkowej znajdziecie poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Zatrzymał autobus, by uratować jeża - kierowca MZA ma wielkie serce dla zwierząt! [WIDEO]