38-latka od szesnastu lat jest w ciąży. Pokazuje jak wygląda wielodzietność

2023-01-19 14:12 Joanna Dembek
Satu Nordling Gonzalez
Autor: Screen/Instagram/@mybabydolls Satu Nordling Gonzalez wraz z mężem wychowują jedenaścioro dzieci

Satu Nordling Gonzalez wraz z rodziną mieszkają w Sztokholmie, gdzie prowadzą bardzo intensywne życie. Niełatwo jest wychowywać jedenaścioro dzieci, jednak Satu i jej mężowi udaje się to niemal idealnie. Przełamują stereotypy i są wzorem dla innych.

Satu Nordling Gonzalez jest mamą jedenaściorga dzieci, które wychowuje razem ze swoim mężem. Najstarsze z dzieci ma 14 lat, najmłodsze dopiero skończyło miesiąc. Rodzina mieszka w Sztokholmie stolicy Szwecji, gdzie prowadzą bardzo intensywne życie. Przy takiej gromadce jest co robić, a kobieta szczerze wyznaje, że swoje obowiązki kończy wykonywać późną nocą, z których nie wszystkie są przespane, z uwagi na najmłodszą pociechę, która wymaga wiele uwagi i troski.

38-latka czasami już przed śniadaniem nie ma energii na resztę dnia

Satu Nordling Gonzalez od zawsze chciała mieć dużą rodziną, a wręcz marzyła o wielodzietności. Uważa, że jest do tego stworzona, choć na początku wątpiła, czy w ogóle będzie mogła mieć dzieci. Teraz ma 38 lat i jedenaścioro pociech - 6 córek i 5 synów. Tworzą zgrany zespół i wszyscy pomagają w ogarnięciu codziennych spraw. Najwięcej obowiązków spada jednak na mamę, która musi stawić czoła wielu wyzwaniom. Satu nie pracuje zawodowo, jednak nie trudno się domyślić, że dla niej praca w domu to więcej niż etat. Rodzina wcześnie rano rozpoczyna dzień. Wtedy jest czas na przygotowanie śniadania i wyprawienie najstarszych dzieci do szkoły, natomiast czworo najmłodszych zostanie pod opieką mamy.

Satu i jej rodzina są gwiazdami Instagrama

Życie ich rodziny bardzo interesuje internautów, czego można się domyślić po liczbie obserwatorów na Instagramie. Profil, który prowadzi Satu obserwuje blisko 340 tysięcy użytkowników. A niektórzy szczerze wyznają, że są pod wrażeniem tego, jak Satu jest wspaniałą i dobrze zorganizowaną mamą, choć nie ukrywa, że wymaga to od niej dużego poświęcenia.

Bycie matką to ogromna praca i poświęcenie. Czasami zmęczenie ogarnia mnie jeszcze przed śniadaniem. Jednak uśmiech i miłość dzieci to najlepsza nagroda za opiekę nad nim - powiedziała w jednym z wywiadów.

Dla Satu odskocznią od codziennych obowiązków jest relacjonowanie życia jej rodziny na Instagramie. Kobieta, pokazując jak wygląda ich codzienność, pragnie przełamywać stereotypy.

Ludzie zakładają, że w dużej rodzinie cały czas panuje chaos, dzieci są brudne i rozbrykane. Potem widzą nasze pociechy i zmieniają zdanie. Zależy mi na tym, żeby moje dzieci zawsze miały czyste ubrania, ułożone włosy i wiedziały, jak się zachować - powiedziała 38-letnia mama.

Na profilu można zobaczyć wiele uroczych kadrów z domowego zacisza, świąt czy wakacji. Największą furorę robią jednak te, na których cała gromadka jest razem.

Michał Szczygieł z przytupem rozpoczął 2023 rok. Nowe Sytuacje, tylko na ESKA.pl
Źródło: 38-latka od szesnastu lat jest w ciąży. Pokazuje jak wygląda wielodzietność
Nasi Partnerzy polecają