Czy wiesz co mówi do ciebie twój kot? Oto jego podstawowy słownik!

2021-07-19 11:33

Mowa zwierząt nie jest przez człowieka do końca odkryta. Jednak czy wiesz, iż każde zachowanie kota nam coś przekazuje. Drapanie przy misce, ugniatanie sweterka czy nadmierne mycie się - to wszystko kocia mowa ciała. Zobacz w naszej galerii czy na pewno wiesz, co oznaczają wszystkie kocie zachowania.

Każde zachowanie kota przekazuje nam pewne wiadomości. W końcu kot na swój sposób także się z nami komunikuje i informuje nas o swoich potrzebach. Jednak koty bardzo często swoje emocje skrywają, jak np. wtedy kiedy je coś boli - kot zazwyczaj w takiej sytuacji cierpi w samotności i przed właścicielem się schowa. W ten sposób nasz kociak nam coś przekazuje.

Kot bardzo często chce nam jednak powiedzieć, że nas kocha, że mu przy nas dobrze. W tej sytuacji albo przy nas mruczy, albo ugniata swoimi łapkami nasz sweter czy nas samych.

Czy znasz wszystkie zachowania swojego kota? Sprawdź to w naszej galerii!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Czy lubisz koty?
Źródło: Czy wiesz co mówi do ciebie twój kot? Oto jego podstawowy słownik!