Przeleciał przez rondo

i

Autor: screen/Facebook Gmina Sulechów

Dosłownie PRZELECIAŁ przez środek ronda! Kierowca audi lżejszy o 1200 zł i 10 punktów

2023-01-10 15:12

Ta sytuacja mogła skończyć się tragicznie! Na szczęście nikt nie ucierpiał kiedy kierowca audi postanowił przelecieć przez sam środek ronda. Do zdarzenia doszło w Sulechowie, a wszystko nagrały kamery monitoringu miejskiego. Zobaczcie sami!

"To cud, że nikt nie zginął"

Jak czytamy w poście na Facebooku gminy Sulechów do zdarzenia doszło w piątek 6 stycznia. Rozpędzony ulicą PCK samochód osobowy przejechał przez środek ronda im. Józefa Piłsudskiego w Sulechowie wyjeżdżając po drugiej stronie w kierunku ulicy Okrężnej. Po obu stronach tego przelotu znajdują się przejścia dla pieszych, które w tym momencie na szczęście były puste.

To, że nie doszło w tym dniu do tragedii najprawdopodobniej spowodowane było tym, że 6 stycznia był dniem świątecznym, wolnym od pracy i mniej osób opuszczało swoje domy. Na co dzień to miejsce jest pełne ludzi oraz natężenie ruchu zdecydowanie większe.

- czytamy w poście. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane kamerami monitoringu, a nagrania trafiły w ręce policji. Kierowca audi został ukarany mandatem w kwocie 1200 zł oraz otrzymał 10 punktów karnych.

CZYTAJ TAKŻE: Zamiast iPhone dała córce telefon z klapką "nie rozumiem robienia komuś przykrości na siłę w święta"

Sonda
Czy ta kara jest adekwatna do popełnionego czynu?
Radek Liszewski - Jest Weekend w VOX FM