Dziwne zachowanie Putina na spotkaniuz Szojgu. Media: Tuszuje swoją chorobę

i

Autor: Twitter/@CurrentTimeTv

Dziwne zachowanie Putina na spotkaniu z Szojgu. Media: Tuszuje swoją chorobę

2022-04-22 9:34

Władimir Putin spotkał się wczoraj z ministrem obrony Siergiejem Szojgu. Nagranie ze spotkania, które trafiło do sieci przedstawia dziwne zachowanie prezydenta Rosji. Może ono wskazywać, że Putin tuszuje swoją chorobę. W sieci na nowo zawrzało od podejrzeń na temat zdrowia dyktatora. Wróciły spekulacje o chorobie parkinsona i nowotworze.

Po spotkaniu Władimira Putina z ministrem obrony Siergiejem Szojgu wróciły spekulacje o stanie zdrowia prezydenta Rosji. Rosyjscy dziennikarze zwrócili uwagę na dziwne i nietypowe dla Putina zachowanie. Na nagraniu, które zostało udostępnione przez państwową telewizję widać, jak Władimir Putin siedzi przez około 12 minut w nienaturalnej pozycji, przytrzymując się cały czas blatu stołu. Do tego nerwowo porusza nogami i drżą mu ręce. Pojawiły się sugestie, że dyktator może tuszować swoją chorobę.

Staruszka z Kietrza : dopadnę tych wandali!

CZYTAJ TAKŻE: Milioner poprosił o zbombardowanie swojej willi. Wcześniej zajęły ją rosyjskie wojska

Putin tuszuje swoją chorobę? Dziwne zachowanie

Podczas rozmowy prezydent Rosji nazwał atak na strefę przemysłową Azwostal w Mariupolu „irracjonalnym” i kazał go odwołać. Jednocześnie zlecił całkowite odgrodzenie terenu ” tak, aby mucha nie przeleciała”. Samo spotkanie odbyło się przy niewielkim stole, a transmisja z rozmowy trwała kilkanaście minut. W tym czasie prezydent Rosji, ani na chwilę nie puścił stołu. Mocno trzymał się go prawą ręką i nerwowo poruszał nogami.

Dziennikarze portalu „Projekt” wskazali, że Putin może mieć problemy z kręgosłupem spowodowane upadkiem z konia w 2012 roku. Zauważono, że od tamtej pory jest kulawy.

Putin tuszuje swoją chorobę? Wszystkie choroby

Od dłuższego czasu spekuluje się także, że Putin ma więcej problemów ze zdrowiem. Podejrzewa się, że cierpi na raka trzustki, a także na parkinsona, co potwierdzałoby nerwowe trzymanie się stołu i drżenie rąk. Dziennikarze "Projektu" przekazali także, że liczba lekarzy, którymi otacza się prezydent Rosji od kilku lat stale rośnie. W 2016 było ich pięciu, a w 2019 roku już dziewięciu.

Niedawno media obiegła informacja, że niemal stałym towarzyszem Putina jest Jewgienij Seliwanow, onkolog z Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie. Jak wylicza „Projekt” Seliwanow w ciągu ostatnich czterech lat latał do prezydenta 35 razy i spędził z nim 166 dni.

Tuszowanie choroby przez Putina nie byłoby niczym dziwnym. Od początku wojny w Ukrainie sieć zalewana jest fake newsami.

Posłuchaj podcastu i dowiedz się, jak je rozpoznać.

Listen to "Dezinformacja i fake newsy" on Spreaker. Źródło: Dziwne zachowanie Putina na spotkaniu z Szojgu. Media: Tuszuje swoją chorobę